Ankara'da devam eden Ülker Miniminikler Grassroots Futbol Şenliği grup müsabakaları bugün oynanacak 3. gün maçları ile son buluyor. Bugün belirlenecek 16 grup birincisi 28 Hazirandan itibaren çeyrek, yarı ve final müsabakalarını oynayacak.
Ülker Miniminikler Grassroots Futbol Şenliği'nde oynanan 1 ve 2. gün maçlarında alınan sonuçlar şöyle;
25 Haziran'da oynanan 1. gün maçlarının sonuçları |
1. GRUP |
|
2. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
AYDIN SHÇEK SPOR |
KÜTAHYA GENÇ YURDU |
2 |
1 |
|
İSTANBUL VEFA SPOR |
ZONGULDAK ERDEMİR SP. |
1 |
1 |
İSTANBUL EROĞLUSPOR |
TEKİRDAĞ MALKARASPOR |
1 |
0 |
|
EDİRNE SPOR |
SAKARYA ERENLER SPOR |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. GRUP |
|
4. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
İSTANBUL PARSELLER SP. |
ANTALYA SPOR |
0 |
0 |
|
AYDIN UMURLU BLD.SPOR |
KOCAELİ KANDIRA G.B. |
0 |
0 |
MANİSA TURGUTLU SPOR |
KONYA ŞEKER SPOR |
1 |
3 |
|
KIRKLARELİ KAYA SPOR |
ÇANAKKALE BABARBAROS |
0 |
2 |
5. GRUP |
|
6. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
BEŞİKTAŞ SPOR |
DENİZLİ SPOR |
2 |
1 |
|
FENERBAHÇE SPOR |
KÜTAHYA GAYBİ EFENDİ |
6 |
0 |
AFYON GENÇLİK SPOR |
İZMİR ÇAMDİBİ SPOR |
3 |
1 |
|
BALIKESİR Y.SANAYİSPOR |
BOLU YENİÇAĞ SPOR |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. GRUP |
|
8. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
İZMİR BUCA SPOR |
ISPARTA YURT SPOR |
4 |
0 |
|
İSTANBUL H.TAŞTEPE SPOR |
YOZGAT YERKÖY BLD. |
2 |
0 |
ANTALYA TOSMUR BLD. |
KOCAELİ DEMİRSPOR |
1 |
3 |
|
TRABZON SPOR |
SAMSUN KADIKÖY SPOR |
1 |
1 |
9. GRUP |
|
10. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
İSTANBUL MARMARA ÜNİ. |
ÇORUM OSMANCIKGÜCÜ |
1 |
3 |
|
İSTANBUL CEVİZLİKÜLTÜR |
KAYSERİ ERCİYES SPOR |
1 |
2 |
İZMİR META SPOR |
MERSİN AKDENİZ BLD. |
0 |
2 |
|
KOCAELİ B.Ş.KAĞIT |
KASTAMONU ORMAN SPOR |
5 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. GRUP |
|
12. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
GALATASARAY SPOR |
GİRESUN SPOR |
3 |
1 |
|
KOCAELİ DERİNCE BLD. |
MALATYA SANAYİ SPOR |
2 |
3 |
ANKARA GENÇLERBİRLİĞİ |
DİYARBAKIR DİSKİ SPOR |
1 |
0 |
|
SAMSUN CANİK BLD.SPOR |
TRABZON İDMANOCAĞI |
1 |
1 |
13. GRUP |
|
14. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
İZMİR ATİLLA SPOR |
ORDU SPOR |
0 |
0 |
|
ANTALYA TELEKOM SPOR |
RİZE SPOR |
0 |
2 |
MARMARİS BLD.SPOR |
K.MARAŞ GENÇLİK SPOR |
1 |
1 |
|
ADANA DEMİR SPOR |
MERSİN TARSUS BLD. |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. GRUP |
|
16. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
SAMSUN SPOR |
TOKAT TEDAŞ SPOR |
2 |
0 |
|
TRABZON H.DOĞAN SPOR |
KARABÜK 100.YILSOĞUKSU |
1 |
1 |
ANKARA TRT SPOR |
SİVAS DEMİR SPOR |
1 |
2 |
|
ANTALYA ÖZER GENÇLİK |
GAZİANTEP SPOR |
3 |
0 |
26 Haziran'da oynanan 2. gün maçlarının sonuçları |
1. GRUP |
|
2. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
TEKİRDAĞ MAKKARASPOR |
AYDIN SHÇEK SPOR |
0 |
1 |
|
ZONGULDAK ERDEMİR SP. |
EDİRNE SPOR |
2 |
0 |
KÜTAHYA GENÇ YURDU |
İSTANBUL EROĞULSPOR |
1 |
0 |
|
SAKARYA ERENLER SPOR |
İSTANBUL VEFA SPOR |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. GRUP |
|
4. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
ANTALYA SPOR |
KONYA ŞEKER SPOR |
1 |
2 |
|
AYDIN UMURLU BLD.SPOR |
ÇANAKKALE BABARBAROS |
0 |
2 |
MANİSA TURGUTLU SPOR |
İSTANBUL PARSELLER |
0 |
4 |
|
KIRKLARELİ KAYA SPOR |
KOCAELİ KAN.G.B.BLD. |
0 |
1 |
5. GRUP |
|
6. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
DENİZLİ SPOR |
İZMİR ÇAMDİBİ SPOR |
0 |
0 |
|
KÜTAHYA GAYBİ EFENDİ |
BALIKESİR Y.SANAYİSPOR |
0 |
4 |
AFYON GENÇLİK SPOR |
BEŞİKTAŞ SPOR |
0 |
3 |
|
BOLU YENİÇAĞ SPOR |
FENERBAHÇE SPOR |
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. GRUP |
|
8 NCÜ GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
ISPARTA YURT SPOR |
ANTALYA TOSMUR BLD. |
0 |
0 |
|
YOZGAT YERKÖY BLD. |
TRABZON SPOR |
0 |
4 |
KOCAELİ DEMİRSPOR |
İZMİR BUCA SPOR |
2 |
0 |
|
SAMSUN KADIKÖY SPOR |
İSTANBUL H.TAŞTEPE |
1 |
0 |
9. GRUP |
|
10. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
ÇORUM OSMANCIKGÜCÜ |
İZMİR META SPOR |
2 |
2 |
|
KAYSERİ ERCİYES SPOR |
KOCAELİ B.Ş.KAĞIT |
0 |
3 |
MERSİN AKDENİZ BLD. |
İSTANBUL MARMARA ÜNİ. |
2 |
0 |
|
KASTAMONU ORMAN SPOR |
İSTANBUL CEVİZLİ KÜLTÜR |
0 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. GRUP |
|
12. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
GİRESUN SPOR |
ANKARA GENÇLERBİRLİĞİ |
4 |
2 |
|
MALATYA SANAYİ SPOR |
SAMSUN CANİK BLD.SPOR |
1 |
0 |
DİYARBAKIR DİSKİ SPOR |
GALATASARAY SPOR |
0 |
4 |
|
TRABZON İDMANOCAĞI |
KOCAELİ DERİNCE BLD. |
0 |
2 |
13. GRUP |
|
14. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
ORDU SPOR |
MARMARİS BLD.SPOR |
0 |
0 |
|
RİZE SPOR |
MERSİN TARSUS BLD. |
2 |
1 |
K.MARAŞ GENÇLİK SPOR |
İZMİR ATİLLA SPOR |
1 |
0 |
|
ADANA DEMİR SPOR |
ANTALYA TELEKOM SPOR |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.GRUP |
|
16. GRUP |
TAKIMLAR |
SKOR |
|
TAKIMLAR |
SKOR |
TOKAT TEDAŞ SPOR |
ANKARA TRT SPOR |
2 |
1 |
|
KARABÜK 100.YILSOĞUKSU |
GAZİANTEP SPOR |
3 |
0 |
SİVAS DEMİR SPOR |
SAMSUN SPOR |
0 |
0 |
|
ANTALYA ÖZER GENÇLİK |
TRABZON H.DOĞAN SPOR |
3 |
0 |