TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » Amatörler » Amatörler Haber Detay
İstanbul Bölge Karması, Bavaria'ya 1-0 yenildi 23.06.2019
İstanbul Bölge Karması, Bavariaya 1-0 yenildi
Geri
İleri

İstanbul Bölge Karması, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions' Cup) finalleri A Grubu son maçında ev sahibi Bavaria'ya 1-0 yenilerek, final şansını kaybetti.

Landshut Stadyumu'nda oynanan karşılaşmaya namağlup temsilcimiz 6 puanla lider, Bavaria 4 puanla ikinci sırada çıktı. Beraberlik İstanbul Bölge Karması'nın finale yükselmesi için yetiyordu.

Ancak Türk ekibi, karşılaşmanın 90+2. dakikasında Bavaria'nın kullandığı kornerde Henri Koudossou'nun golüne engel olamadı.

İstanbul Bölge Karması, bu sonuçla UEFA Bölgeler Kupası A Grubu'nu ikinci sırada tamamladı ve statü gereği bronz madalyaya hak kazandı. Grupta oynanan günün diğer maçında Ligue de Normandie, West Slovakia'yı 2-0 mağlup etti.

Stat: Landshut

Hakemler: Georgi Vadachkoria (Gürcistan), Senad Ibrisimbegović (Bosna Hersek), Sladan Josipović (İsviçre)

İstanbul Bölge Karması: 1-Ahmet Pekgöz, 2-Kemal Yılmaz,  5-Yıldıray Uyar, 4-Vedat Çıkın, 3-Doğan Zincir, 11-Caner Güner (Dk. 66 9-Yunus Topal), 16-Emre Şeker, 8-Samet Semiz, 7-Fatih Gönen, 17-Onur Geçgel (Dk. 86 6-Alpaslan Bağımsız), 10-Umut Aydın
Yedekler: 12-Hakan Çolak, 23-Serhat Serbest, 13-İsmail Aksoy, 14-Timurhan Atlılar, 15-Oğuzhan Temel, 18-Umut Can Yiten, 19-Muhammet Zeyit Günay

Bavaria: 1-Dominic Dachs, 14-Niclas Staudt, 5-David Bauer, 6-Alexander Weiser, 13-Henri Koudossou, 10-Arif Ekin (Dk. 84 3-Eduard Root), 8-Michael Kraus, 7-Masaaki Takahara, 19-Philipp Nagengast (Dk. 63 16-Marco Luburic), 20-Sebastian Fries, 9-Uğur Türk

Gol: Henri Koudossou (Dk.90+2)

Sarı kartlar: Philipp Nagengast,  Eduard Root (İstanbul Bölge Karması)

B Grubu'nda oynanan maçlarda Dolny Sląsk ile Hradec Králové 2-2 berabere kalırken, South Region-Chayka ise Castilla y León'u 2-1 mağlup etti. UEFA Bölgeler Kupası'nda şampiyonu belirleyecek final, 26 Haziran Çarşamba günü saat 19:30'da A Grubu lideri Bavaria ile B Grubu lideri Dolny Sląsk arasında oynanacak.

UEFA Bölgeler Kupası Maç Programı:

18 Haziran Salı

Saat

Maç

Yer

Skor

A Grubu

15:00

West Slovakia - İstanbul Bölge Karması

Kelheim

1-3

A Grubu

19:45

Bavaria - Ligue de Normandie

Kelheim

1-0

B Grubu

15:00

Hradec Králové - Castilla y León

Neustadt

0-3

B Grubu

19:45

South Region-Chayka - Dolny Sląsk

Neustadt

0-1

20 Haziran Perşembe

A Grubu

14:00

İstanbul Bölge Karması - Ligue de Normandie

Hankofen

2-1

A Grubu

15:30

Bavaria - West Slovakia

Landshut

1-1

B Grubu

17:00

Hradec Králové - South Region-Chayka

Kelheim

1-0

B Grubu

19:00

Dolny Sląsk - Castilla y León

Hankofen

1-1

23 Haziran Pazar

A Grubu

11:30

İstanbul Bölge Karması - Bavaria

Landshut

0-1

A Grubu

11:30

Ligue de Normandie - West Slovakia

Neustadt

2-0

B Grubu

18:30

Dolny Sląsk - Hradec Králové

Neustadt

2-2

B Grubu

18:30

Castilla y León - South Region-Chayka

Hankofen

1-2

26 Haziran Çarşamba

Final

19:30

Bavaria - Dolny Sląsk

Burghausen

x-x


A Grubu Puan Durumu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

P

Av

Bavaria

3

2

1

0

3

1

7

2

İstanbul Bölge Karması

3

2

0

1

5

3

6

2

Ligue de Normandie

3

1

0

2

3

3

3

0

West Slovakia

3

0

1

2

2

6

1

-4



B Grubu Puan Durumu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

P

Av

Dolny Śląsk

3

1

2

0

4

3

5

1

Castilla y León

3

1

1

1

5

3

4

2

Hradec Králové

3

1

1

1

3

5

4

-2

South Region - Chayka

3

1

0

2

2

3

3

-1

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.