TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi Süper Finalleri'nde 10.07.2016
Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi Süper Finallerinde

Plaj Futbolu Milli Takımı, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri 2. Grup'taki son maçında İngiltere'ye, normal süresi 1-1 biten müsabakada penaltı atışları sonunda 4-2 yenildi. İspanya'nın güneybatısındaki Pontevedra bölgesine bağlı Sanxenxo'da oynanan karşılaşmada gollerimizi Seyit Ahmet Süer ve Recep Demir kaydetti.

Bu sonuçla birlikte, İngiltere'nin ardından grubu ikinci sırada tamamlayan Plaj Futbolu Milli Takımı, en iyi 3 grup ikincisi arasında yer alarak, Ağustos ayında İtalya'nın Catania şehrinde düzenlenecek Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Süper Finalleri'ne yükseldi.

Teknik Direktör Adil Müftüoğlu yönetimindeki Plaj Futbolu Milli Takımımızın, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Eleme maçları ve hazırlık kampı aday kadrosuna şu isimler yer alıyordu:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Plaj Takım

Mevki

Doğum Tar.

Yasin BAĞCI

70 Larende GSK

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Defans

17.01.1990

Erkan ANZAFLIOĞLU

Seferihisar Spor

ARMH Antalyaspor

Defans

02.05.1983

Volkan YEŞİLIRMAK

Seferihisar Spor

ARMH Antalyaspor

Defans

17.03.1990

Ferit Yücel ERGÜN

-

ARMH Antalyaspor

Defans

27.11.1978

Semih TÜRKMEN

Güzelbahçe Bld. Spor

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Defans

23.01.1989

Seyit Ahmet SÜER

Çakırlargücü

ARMH Antalyaspor

Forvet

06.10.1983

Barış TERZİOĞLU

Güraltay

ARMH Antalyaspor

Forvet

10.09.1982

Cem KESKİN

Küçükköyspor

ARMH Antalyaspor

Forvet

09.09.1988

Erkan AKBAL

Foça Bld. Spor

ÖZ-BA Yapı İnşaat

Forvet

18.03.1992

İsmail TURHAN

Belen Bld. Spor

Arsuz Belediye Spor

Kaleci

13.02.1992

Yağızcan GÖRGÜLÜ

Paşabahçe

ARMH Antalyaspor

Kaleci

19.05.1992

Mehmet AŞLAMACI

İ.Ü.S.B.K.

ARMH Antalyaspor

Kaleci

13.11.1985

Kerem SİNÇ

Güngören

ARMH Antalyaspor

Forvet

16.07.1984

Recep DEMİR

Kütahyaspor

Seferihisar CittaSlow

Defans

07.04.1988


Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri 2. Grup maç programı:

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Yer

08.07.2016 - 13.00

İngiltere

5-1

Andorra

Sanxenxo-İspanya

09.07.2016 - 13.00

Andorra

2-5

Türkiye

Sanxenxo-İspanya

10.07.2016 - 12.30

Türkiye

1-1
(P.4-2)

İngiltere

Sanxenxo-İspanya

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.