TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçını Craig Thomson yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ile 6 Aralık 2016...

Altınordu, UEFA Gençlik Ligi'nde Play-Off Turu'na yükseldi

Kulüplerin U19 takımlarının katıldığı UEFA Gençlik Ligi'nin Ulusal Şampiyonlar Etabı'nda mücadele eden Altınordu U19 Tak...

Steaua Bükreş 2-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, deplasmanda Romanya'nın Steaua Bükreş takımına 2-1 m...

S.Donetsk 4-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, deplasmanda oynadığı maçta Ukrayna'nın Shakhtar...

Fenerbahçe 2-0 Zorya Luhansk

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 5. hafta maçında Ukrayna'nın Zorya Luhansk takımını 2...

Beşiktaş 3-3 Benfica

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, 5. hafta maçında Portekiz'in Benfica takımı 3-3 be...

S. Bükreş-Osmanlıspor maçını Paolo Mazzoleni yönetecek

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un Romanya'nın Steaua Bükreş takımı ile 24 Kasım 2016...

S. Donetsk-A. Konyaspor maçını Kevin Clancy yönetecek

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, deplasmanda Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı...

Fenerbahçe-Zorya Luhansk maçını Harald Lechner yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin Ukrayna'nın Zorya Luhansk takımı ile 24 Kasım 2016 Perşembe gün...

Beşiktaş-Benfica maçını Damir Skomina yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın Portekiz'in Benfica takımı ile 23 Kasım 2016 Çar...

İstanbul Bölge Karması, Bölgeler Kupası Finalleri'ne yükseldi

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması, Moldova'da oynanan Eleme Turu 5. Grup'ta...

İstanbul Bölge Karması, Soroca ile 0-0 berabere kaldı

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması, Moldova'da oynanan Eleme Turu 5. Grup'ta...

İstanbul Bölge Karması, Western Region'ı 2-0 yendi

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması, 14-18 Kasım 2016 tarihleri arasında Mold...

İstanbul Bölge Karması'nın Riva'daki hazırlıkları sürüyor

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması, 7 Kasım 2016 tarihinden bu yana hazırlık...

Villarreal 1-2 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, 4. hafta maçında deplasmanda İspanya'nın Villarreal ...

Braga 3-1 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, 4. hafta maçında Portekiz temsilcisi Braga'ya 3...

Fenerbahçe 2-1 Manchester United

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 4. hafta maçında İngiltere'nin Manchester United ekib...

Beşiktaş 1-1 Napoli

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, gruptaki dördüncü maçında İtalya'nın Napoli takımı...

Fenerbahçe-Manchester United maçının hakemleri değiştirildi

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin, İngiltere'nin Manchester United takımı ile 3 Kası...

Temsilcilerimizin Avrupa Kupaları iç saha maç saatleri değişti

Ülkemizde kış saati uygulamasının bu seneden itibaren yürürlükten kaldırılacak olması üzerine, UEFA tarafından Avrupa Ku...

İstanbul Bölge Karması'nın UEFA Bölgeler Kupası aday kadrosu

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması'nın Eleme Turu 5. Grup'ta oynayacağı maçl...

Villarreal-Osmanlıspor maçını Harald Lechner yönetecek

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un İspanya'nın Villarreal takımı ile 3 Kasım Perşembe...

Braga-Atiker Konyaspor maçını Alexandru Tudor yönetecek

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Portekiz'in Braga takımı ile 3 Kasım Perşembe...

Beşiktaş-Napoli maçını Mark Clattenburg yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, İtalya'nın Napoli takımı ile 1 Kasım 2016 Salı ...

Manchester United 4-1 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, A Grubu'ndaki üçüncü maçında İngiltere'nin Manchester United ...

Osmanlıspor 2-2 Villarreal

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, L Grubu'nda üçüncü maçında İspanya'nın Villarreal takımı ile...

Atiker Konyaspor 1-1 Braga

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, H Grubu'ndaki üçüncü maçında Portekiz'in Braga takımı i...

Napoli 2-3 Beşiktaş

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, B Grubu'ndaki üçüncü maçında İtalya'nın Napoli takımını de...

Altınordu, UEFA Gençlik Ligi'nde Son 16 Tur'a yükseldi

Kulüplerin U19 takımlarının katıldığı UEFA Gençlik Ligi'nin Ulusal Şampiyonlar Etabı'nda mücadele eden Altınordu U19 Mil...

Napoli-Beşiktaş maçını Sergei Karasev yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın İtalya temsilcisi Napoli ile 19 Ekim Çarşamba gü...

Atiker Konyaspor-Braga maçını Aliyar Aghayev yönetecek

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Portekiz temsilcisi Braga ile 20 Ekim Perşemb...

Manchester United-Fenerbahçe maçını Benoît Bastien yönetecek

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin, İngiltere'nin Manchester United  takımı ile ...

Osmanlıspor-Villarreal maçını Liran Liany yönetecek

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un, İspanya'nın Villarreal takımı ile oynayacağı karş...

Fenerbahçe 1-0 Feyenoord

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, gruptaki ikinci maçında Hollanda'nın Feyenoord takımı...

Zürih 2-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, gruptaki ikinci maçında İsviçre'nin Zürich takımına ...

Gent 2-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki ikinci maçında Belçika'nın Gent takımı...

Beşiktaş 1-1 Dinamo Kiev

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş bu akşam  gruptaki ikinci maçında Ukrayna'nın ...

Fenerbahçe-Feyenoord maçını Jonas Eriksson yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin Hollanda'nın Feyenoord takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü o...

Zürich-Osmanlıspor maçını Aleksei Eskov yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor'un İsviçre'nin Zürich takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü oynay...

Gent-Atiker Konyaspor maçını Istvan Vad yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Atiker Konyaspor'un Belçika'nın Gent takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü oy...
[ «« ] [ « ]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.