TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

Ajax-Fenerbahçe maçını Liran Liany yönetecek

UEFA Avrupa Lig A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Hollanda'nın Ajax takımıyla 5 Kasım Perşembe günü o...

Beşiktaş-Lokomotif Moskova maçını Felix Zwayer yönetecek

UEFA Avrupa Lig H Grubu'nda mücadelel eden temsilcimiz Beşiktaş'ın Rusya'nın Lokomotif Moskova takımıyla 5 Kasım Perşemb...

Benfica-Galatasaray maçını Milorad Mazic yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Galatasaray'ın 3 Kasım'da deplasmanda Portekiz'in Benfica ta...

Fenerbahçe 1-0 Ajax

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, A Grubu'ndaki üçüncü maçında Hollanda'nın Ajax takımını 1-0 mağlup...

Lokomotiv Moskova 1-1 Beşiktaş

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş, H Grubu'ndaki üçüncü maçında Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımı ile ...

Galatasaray 2-1 Benfica

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, C Grubu'ndaki üçüncü maçında Portekiz'in Benfica takımını 2-1 mağlu...

Lokomotiv Moskova-Beşiktaş maçını Sergey Gumienny yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş'ın Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımı ile 22 Ekim 2015 Perşembe günü ...

Fenerbahçe-Ajax maçını David Fernandez Borbalan yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin Hollanda'nın Ajax takımı ile 22 Ekim 2015 Perşembe günü oynayac...

Galatasaray-Benfica maçını William Collum yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın Portekiz'in Benfica takımı ile 21 Ekim 2015 Çarşamba günü oynayac...

Beşiktaş 1-1 Sporting Lizbon

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş, H Grubu'ndaki ikinci maçında Portekiz'in Sporting Lizbon takımı ile ...

Celtic 2-2 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, A Grubu'ndaki ikinci maçında İskoçya'nın Celtic takımı ile deplasm...

Astana 2-2 Galatasaray

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, C Grubu'ndaki ikinci maçında Kazakistan'ın Astana takımı ile deplas...

Celtic-Fenerbahçe maçını Kenn Hansen yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin İskoçya'nın Celtic takımı ile 1 Ekim 2015 Perşembe günü oynayac...

Astana-Galatasaray maçını Martin Strömbergsson yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın Kazakistan'ın Astana takımı ile 30 Eylül 2015 Çarşamba günü oynay...

Beşiktaş-S.Lizbon maçını Paolo Tagliavento yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş'ın Portekiz'in Sporting Lizbon takımı ile 1 Ekim 2015 Perşembe günü o...

Skënderbeu 0-1 Beşiktaş

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, H Grubu'ndaki ilk maçında bugün Arnavutluk'un Skënderbeu takımı...

Fenerbahçe 1-3 Molde

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, A Grubu'ndaki ilk maçında Norveç'in Molde takımına 3-1 mağlup...

Galatasaray 0-2 Atletico Madrid

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, C Grubu'ndaki ilk maçında bugün İspanya'nın Atletico Madrid takımın...

Skënderbeu-Beşiktaş maçını Tamás Bognar yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş'ın Arnavutluk'un Skënderbeu takımı ile 17 Eylül 2015 Perşembe günü oy...

Fenerbahçe-Molde maçını Benoit Bastien yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin Norveç'in Molde takımı ile 17 Eylül Perşembe günü oynayacağı A ...

Galatasaray-Atletico Madrid maçını Szymon Marciniak yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray'ın İspanya'nın Atletico Madrid takımı ile 15 Eylül Salı günü oynayac...

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu

2015-16 UEFA Avrupa Ligi gruplarının kura çekimi bugün Fransa'nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum'da gerçekleşti. ...

Fenerbahçe 3-0 Atromitos

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, play-off turu rövanş maçında Yunanistan'ın Atromitos takımını 3-0 yenerek...

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri  belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2015-2016 sezonu grup kuraları belirlendi. Monaco'daki Grimaldi Forum'da yapılan kura çekimine...

Fenerbahçe-Atromitos maçını Ivan Bebek yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Yunanistan'ın Atromitos takımı ile 27 Ağustos Perşembe gün...

Atromitos 0-1 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, play-off turu ilk maçında Yunanistan'ın Atromitos takımını de...

Konak Belediyespor, Sarajevo'ya 3-1 yenildi

Konak Belediyespor, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Eleme Turu 1. Grup'taki üçüncü ve son maçında Bosna Hersek'in Sarajev...

Konak Belediyespor, Vllaznia'yı 5-1 yendi

Konak Belediyespor, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Eleme Turu 1. Grup'taki ikinci maçında Arnavutluk temsilcisi Vllaznia...

Atromitos-Fenerbahçe maçını Daniele Orsato yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Yunanistan'ın Atromitos takımı ile 20 Ağustos Perşembe gün...

Konak Belediyespor, Minsk'e 10-1 yenildi

Konak Belediyespor, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Eleme Turu 1. Grup'taki ilk maçında Belarus'un Minsk takımına 10-1 ye...

Fenerbahçe, Yunanistan'ın Atromitos takımıyla eşleşti

UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleşti. Temsilcimiz Fenerbahçe, kurada Y...

Trabzonspor 1-1 Rabotnicki

Temsilcimiz Trabzonspor, 1-0 yenildiği ilk maçın rövanşında Makedon ekibi Rabotnicki'yle uzatma bölümü sonunda 1-1 berab...

Medipol Başakşehir 1-2 AZ Alkmaar

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turunda 2-0 mağlup olduğu ilk maçın rövanşında Hollan...

Shakhtar Donetsk 3-0 Fenerbahçe

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, 3. ön eleme turunda 0-0 berabere biten ilk maçın rövanşında Ukrayna'...

Trabzonspor-Rabotnicki maçını Steven McLean yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Trabzonspor'un Makedonya'nın Rabotnicki takımı ile 6 Ağustos 2015 Perşembe gün...

Medipol Başakşehir-AZ Alkmaar maçını Carlos Gomez yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Hollanda'nın AZ Alkmaar takımı ile 6 Ağustos 2015 Perşem...

Rabotnicki 1-0 Trabzonspor

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Trabzonspor, 3. ön eleme turu ilk maçında Makedonya'nın Rabotnicki takımı...

AZ Alkmaar 2-0 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu ilk maçında Hollanda'nın AZ Alkmaar ...

Fenerbahçe 0-0 Shakhtar Donetsk

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3. ön eleme turu ilk maçında Ukrayna temsilcisi Shakhtar...

Rabotnicki-Trabzonspor maçının hakemleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Trabzonspor'un, Makedonya'nın FK Rabotnicki takımı ile 30 Temmuz 2015 Perşembe günü d...
[ «« ] [ « ]3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.