TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Sağlık Kurulu » Sağlık Kurulu Haber Detay
Psikolojik Performans Danışmanlığı Bilgi Yenileme Kursu 5-6 Haziran'da yapılacak 11.05.2015
Psikolojik Performans Danışmanlığı Bilgi Yenileme Kursu 5-6 Haziranda yapılacak

Psikolojik Performans Danışmanlığı 2013-2014 ve 2014-2015 dönemleri katılımcıları için bilgi yenileme kursu 5-6 Haziran 2015 tarihlerinde The Green Park Hotel Pendik, İstanbul'da yapılacak. Bilgi yenileme kursuna bu dönemlerde düzenlenen eğitim programlarını tamamlayanların katılımı zorunlu olup, bu programlara iştirak etmeyenler katılamayacaktır.

Bilgi Yenileme Kursu çerçevesindeki sınav 6 Haziran Cumartesi günü yapılacak olup bu sınavda katılımcılar 5 Haziran Cuma günü kursta anlatılan konular üzerinden bir değerlendirmeye tabi tutulacaklardır.

Kurs programı için tıklayınız.

Kursta konaklamasız ve 5 Haziran gecesi konaklamalı olarak iki katılım seçeneği bulunmaktadır. Otelde konaklayacak kursiyerler için sabah kahvaltısı (6 Haziran), öğle yemeği (5-6 Haziran) ve akşam yemeği (5 Haziran) ücretsiz olup, otelde konaklamayacak katılımcılar için de öğle yemekleri ücretsiz sağlanacaktır. Detaylı kurs programı ilerleyen günlerde TFF Sağlık Kurulu Haberleri sayfasından yayınlanacaktır.

Kursun konaklamasız katılım ücreti 300 TL olup 5 Haziran gecesi konaklama dahil katılım ücreti 500 TL'dir.

Katılımcıların, aşağıdaki katılım formunu doldurması zorunludur. Daha önce 20 Mayıs Çarşamba günü mesai bitiminde sona ereceği duyurulan kurs başvurusu yoğun istek üzerine sadece konaklamasız katılımcılar için 29 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır. Bu tarihe kadar katılımcıların formlarını doldurmaları ve başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvuru ve ödemeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Katılımcıların kurs ücretlerine dair dekontlarını kursa gelirken yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

BANKA

GARANTİ BANKASI

Şube:

186-1. LEVENT TİCARİ

Hesap no:

6297594

IBAN :

TR28 0006 2000 1860 0006 2975 94

ÖNEMLİ NOTLAR

Tüm ödemelerde dekontun açıklama kısmında katılımcının Adı ve Soyadı yazması zorunludur. Birden fazla katılımcı için ödeme yapılacağı takdirde her bir katılımcının ödemesi ayrıca yapılmalı, her ödemenin açıklama kısmına bu bilgi girilmelidir.

ATM'den kartsız para transferi gibi bazı işlemlerde açıklama kısmı girilememektedir. Kaydınızın yapılabilmesi için ödemenin açıklama kısmında Ad/Soyad bilginizin bulunması zorunludur.

Kursa katılacak kişilerin kurs masrafları en son çalıştıkları kulüpler tarafından karşılanacaktır. Aksi durum, kulüplere cezai yaptırım doğuracaktır.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.