TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Sağlık Kurulu » Sağlık Kurulu Haber Detay
Psikolojik Performans Danışmanlığı 1. Basamak Eğitim Kursu 26.09.2017
Psikolojik Performans Danışmanlığı 1. Basamak Eğitim Kursu

TFF Sağlık Kurulu'nun düzenleyeceği Psikolojik Performans Danışmanlığı Sertifikasyonu 2017-2018 dönemi 1. Basamak Eğitim Kursu, 26-28 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde açılan kursa tıp, psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık ile psikoloji ile ilgili alanlarda lisansüstü eğitime sahip spor bilimleri disiplinlerinin birinden mezun olmuş kişiler başvurabilecek.

Futbol veya diğer spor dallarından birinde amatör veya lisanslı olarak en az 2 yıllık deneyim aranan adaylar kursa katılma nedenlerini açıklayan bir başvuru mektubu ile birlikte güncel özgeçmişlerini en geç 03 Ekim 2017 tarihine kadar ''saglikiletisim@tff.org '' e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Belirtilen koşulları taşıyan adaylarla telefonla mülakat yapılacak olup kursa katılmaya hak kazanan adaylar sitemizde açıklanacak.

Kurs kayıt ve ödemeleri 16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında alınacak olup bu konuyla ilgili detaylar 16 Ekim Pazartesi günü TFF Sağlık Kurulu Haberleri sayfasında yayınlanacak.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.