TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


Orijinal boyut için üzerine tıklayınız!

 
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası sona erdi 21.5.2009
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası sona erdi
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün desteği ile Kadıköy İlçesi'nde düzenlediği HiF Turnuvası sonuçlandı.UEFA Başkanı Michel Platini ve UEFA Asbaşkanı Erzik HiF Turnuvası finallerini izledi ve dereceye giren takımların oyuncularının madalyalarını verdi.

Finalde Kanaryalar takımı ile İlhami Ahmed Örnekal İÖO karşılaştı ve normal süre 4-4 sonuçlandı. Penaltılarla 7-6 kazanan Kanaryalar oldu.

Turnuva kapsamında ayrıca final günü 9-10 ve 11-12 yaş kategorilerinde karma fair-play takımları da karşılaştı. 9-10, 11-12 ve 13-14 yaş Karma Fair-play Takımları, 13-14 yaş finalist takımları ile Çocuk Yuvası Karma Fair-play Takımı UEFA Kupa Finali'ni Fenerbahçe Stadı'nda izledi.

Fair-Play karmalarını görmek için tıklayınız
 
HiF Turnuvası Final Programı şöyle; 

UEFA KUPASI HiF TURNUVASI 12. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH/SAAT

A TAKIMI

 

SKOR

B TAKIMI

YAŞ

SAHA

16.05.09 10:00

İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İÖO

15-14 (P)

TEGV

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

16.05.09 10:00

İLHAMİ ERTEM İÖO

8-2

FAİK REŞİT UNAT İÖO

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:2

16.05.09 11:00

MEHMET AKİF İÖO

8-14

KANARYALAR

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

16.05.09 11:00

İHSAN SUNGU İÖO

15-11

ESENYURT ÖRNEK İDMAN YURDU

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

 

UEFA KUPASI HiF TURNUVASI 13. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH/SAAT

A TAKIMI

 

SKOR

B TAKIMI

YAŞ

SAHA

19.05.09 11:00

İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İÖO

8-7 (P)

FAİK REŞİT UNAT İÖO

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

19.05.09 12:00

KANARYALAR

11-10

İHSAN SUNGU İÖO

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

                        

UEFA KUPASI HiF TURNUVASI 14. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH/SAAT

A TAKIMI

 

SKOR

B TAKIMI

YAŞ

SAHA

20.05.09 11:00

FAIRPLAY KARMASI A

3-3

FAIRPLAY KARMASI B

9-10

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

20.05.09 12:00

FAIRPLAY KARMASI A

3-3

FAIRPLAY KARMASI B

11-12

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

20.05.09 13:00

İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL

4-4 (6-7) P

KANARYALAR

13-14

KADIKÖY BLD. KALAMIŞ GENÇLİK MRKZ. NO:1

 

 
HiF Turnuvası Grup maçları:

HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 1. Hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 2. Hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 3. Hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 4. Hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 5. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 6. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 7. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 8. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 9. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 10. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 11. hafta Sonuçları
HERKESiçinFUTBOL Turnuvası 12. hafta Sonuçları

HERKESiçinFUTBOL Turnuvası
Geri
İleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.