TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

PFDK Kararları - 07.10.2008

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 07.10.2008 tarih ve 16 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirti...

Tahkim Kurulu Kararları - 07.10.2008

Tahkim Kurulu 7 Ekim 2008 günlü toplantısında gündemindeki maddeleri inceleyerek aşağıdaki kararları almıştır.

Turgay Bahadır'a FIFA'dan izin çıkmadı

Son haftalardaki yüksek formuyla dikkat çeken ve Fatih Terim tarafından A Milli Takım kadrosuna davet edilen Turgay Baha...

U16 Millilerin, İrlanda Cumhuriyeti maçları aday kadrosu

Teknik Direktörler Turhan Mesci ve Fatih Eser yönetimindeki U16 Milli Takımımızın (01.01.1993), 14 ve 16 Ekim 2008 tarih...

TFF Delegasyonu'ndan Blatter'e ziyaret

Mahmut Özgener başkanlığındaki TFF Delegasyonu bugün FIFA'nın Zürih'te bulunan merkezine giderek FIFA Başkanı Sepp Blatt...

Bosna-Hersek maçı hazırlıkları başladı

A Milli Takımımız, 11 Ekim'de oynayacağı Bosna-Hersek maçı hazırlıklarına bugün Ali Sami Yen Stadı'nda yaptığı antrenman...

U19 Millilerin, Üçlü Turnuva aday kadrosu

Teknik Direktör Ogün Temizkanoğlu yönetimindeki U19 Milli Takımımızın (01.01.1990), 12-17 Ekim 2008 tarihleri arasında D...

UEFA Kupası grup kuraları çekildi 

20 Mayıs'ta Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak UEFA Kupası Finali öncesi eleme grupları, bugün İsviçre'nin N...

Terim, ALS hastalığı ile mücadeleye destek vermek için Floransa'ya gidiyor

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 8 Ekim Çarşamba günü oynanacak Fiorentina-Milan karşılaşması için Floransa'...

TFF 3. Lig kademe gruplarında 8-9 Ekim maçlarının hakemleri

TFF 3. Lig kademe gruplarında 8 ve 9 Ekim'de oynanacak olan 7. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. ...

TFF 2. Lig 5. Kademe Grubu 7. hafta hakemleri

TFF 2. Lig 5. Kademe Grubu'nun 7. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. 9 Ekim'de oynanancak karşılaş...

A Milli Takım'da 6 oyuncu sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkartıldı

A Milli Takımımızın Bosna-Hersek ve Estonya ile oynayacağı 2010 Dünya Kupası elemeleri grup maçları aday kadrosunda bulu...

Turkcell Süper Lig'de 6. hafta sonuçları

Turkcell Süper Lig'in 6. haftası oynanan 9 karşılaşmayla tamamlandı. 31 golün kaydedildiği haftada 5 takım kendi evinde,...

Ümit Milliler, Antalya'da kampa girdi

17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemelerinde 10 ve 14 Ekim tarihlerinde Belarus ile 2 play-off baraj karşılaşması ...

Bank Asya 1. Ligi 6. hafta sonuçları

Bank Asya 1. Lig'nin 6. haftası oynanan 9 karşılaşma ile tamamlandı. Toplam 20 golün kaydedildiği haftada, 4 takım kendi...

A Milli Takımımız, İstanbul'da toplandı

2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde 11 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da Bosna-Hersek ve 15 Ekim Çarşamba günü deplasman...

TFF Delegasyonu Platini'yi ziyaret etti

TFF Başkanı Mahmut Özgener, TFF Başkanvekili Lutfi Arıboğan ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kız...

Bosna-Hersek maçı biletleri satışa çıktı

A Milli Takımımızın, 11 Ekim Cumartesi günü saat 21.00'de BJK İnönü Stadı'nda Bosna Hersek ile oynayacağı 2010 Dünya Kup...

Ümit Milliler toplandı

Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında 10 ve 14 Ekim tarihlerinde Belarus ile iki play-off karşılaşması ...

Yusuf Şimşek ve Turgay Bahadır, A Milli Takım'da

Bursasporlu Yusuf Şimşek ve Kayserisporlu Turgay Bahadır A Milli Takım kadrosuna davet edildi. Milli Takımlar Teknik Sor...

Terim: "Milli takım formasıyla pazarlık yapılmasına izin vermeyiz"

Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, Lig TV'ye dün gece yaptığı açıklamada, özellikle son dönemde form grafiğini yüksel...

TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe gruplarında  7. hafta sonuçları

TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe gruplarında  7. hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şöyle;

TFF 3. Lig kademe gruplarında 6. hafta sonuçları

TFF 3. Lig kademe gruplarında 6. hafta karşılaşmaları tamamlandı. 4 ve 5 Ekim'de, 5 grupta oynanan karşılaşmalarda alına...

Ulusal Amatör Marmara Bölge Karması,
G. City Brest Region'u 2-0 yendi

Teknik Direktör Müjdat Yetkiner yönetimindeki Ulusal Amatör Marmara Bölge Karması, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenle...

A Milli Takımımızın, B.Hersek ve Estonya maçları aday kadrosu ve programı

2010 Dünya Kupası eleme grubu maçında 11 Ekim'de İstanbul'da Bosna-Hersek'le, 15 Ekim'de de deplasmanda Estonya ile karş...

Ümit Milli Takımımızın, Belarus maçları aday kadrosu açıklandı

UEFA Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında 10 ve 14 Ekim tarihlerinde Belarus ile iki play-off karşılaş...

Acımız büyük

Hakkari ili Şemdinli İlçesi'nin Irak sınırındaki Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na düzenlenen hain terör saldırısı...

Tahkim Kurulu Kararları - 03.10.2008

Tahkim Kurulu 3 Ekim 2008 günlü toplantısında gündemindeki maddeleri inceleyerek aşağıdaki kararları almıştır.

Türkiye-B.Hersek maçının hakemleri değişti

A Milli Takımımızın, 11 Ekim'de Bosna-Hersek ile İstanbul'da oynayacağı 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu karşılaşmalarını y...

FIFA'dan Seçim Demirel'e görev

FIFA kokartlı bayan yardımcı hakemlerimizden Seçim Demirel'e FIFA'dan görev verildi. Demirel, 28 Ekim - 16 Kasım 2008 ta...

Bank Asya 1. Lig 6. hafta hakemleri

Bank Asya 1. Lig'in 6. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. 4, 5 ve 6 Ekim'de oynanacak karşılaşmala...

TFF 2. Lig'de haftanın hakemleri

TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. kademe gruplarında 7. hafta, 5. Kademe Grubu'nda 6. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakeml...

TFF 3. Lig kademe grupları 6. hafta hakemleri

TFF 3. Lig kademe grupları 6. hafta karşılaşmalarında görev alacak olan hakemler açıklandı.

TFF 2. Lig kademe gruplarında 6. hafta sonuçları

TFF 2. Lig kademe gruplarında 6. hafta karşılaşmaları tamamlandı.

PSG 0-0 Kayserispor

UEFA Kupası 1. tur rövanşında Kayserispor, deplasmanda Fransa'nın Paris Saint Germain takımıyla 0-0 berabere kaldı. İlk ...

Galatasaray 2-1 Bellinzona

Galatasaray, UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında İsviçre temsilcisi Bellinzona'yı 2-1 mağlup etti. Ali Sami Yen Stadı'nda ...

Metalist Kharkiv 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş, UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Ukrayna temsilcisi Metalist Kharkiv'e deplasmanda 4-1 mağlup oldu. Metalist ...

PFDK Kararları - 02.10.2008

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 02.10.2008 tarih ve 15 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirti...

TFF 3. Lig kademe gruplarında 5. hafta sonuçları

TFF 3. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı. 30 Eylül, 1 ve 2 Ekim'de oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve ol...

TSL 6. hafta gözlemci ve temsilcileri

Turkcell Süper Lig'in 6. hafta karşılaşmalarında görevli gözlemci ve temsilciler açıklandı. 
[ «« ] [ « ]491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.