TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2016-2017

Final Maçları
31 Mayıs 2017 21:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-0
(Pen. 1-4)
ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
26 Nisan 2017 20:45 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 20:45 KASIMPAŞA A.Ş. 3-2 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2017 20:45 ATİKER KONYASPOR 2-0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2017 20:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2-2
(Pen. 11-12)
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
28 Şubat 2017 20:00 KASIMPAŞA A.Ş. 2-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Mart 2017 18:00 SİVASSPOR 0-0 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
1 Mart 2017 20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2017 20:30 KAYSERİSPOR 0-3 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Nisan 2017 20:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
5 Nisan 2017 18:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Nisan 2017 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2017 20:00 ATİKER KONYASPOR 3-2 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
4 Şubat 2017 14:00 TUZLASPOR 1-4 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
4 Şubat 2017 16:15 GENÇLERBİRLİĞİ 2-3 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
4 Şubat 2017 18:30 ŞANLIURFASPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Şubat 2017 20:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Şubat 2017 12:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-1 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
5 Şubat 2017 15:30 ATİKER KONYASPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Şubat 2017 16:15 KASIMPAŞA A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
5 Şubat 2017 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 0-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.GENÇLERBİRLİĞİ 6 4 1 1 20 6 14 13
2.FENERBAHÇE A.Ş. 6 3 2 1 14 5 9 11
3.MENEMEN BELEDİYE SPOR 6 2 1 3 7 15 -8 7
4.AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 0 2 4 4 19 -15 2
Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Fikstürü

A Grubu Maçları
30 Kasım 2016 14:00 ŞANLIURFASPOR 4-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 18:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 14:00 KIRKLARELİSPOR 1-3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 16:30 GAZİANTEPSPOR 0-3 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 16:30 GAZİANTEPSPOR 2-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 18:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 14:00 KIRKLARELİSPOR 0-4 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 16:00 ŞANLIURFASPOR 0-3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Ocak 2017 13:00 KIRKLARELİSPOR 0-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2017 16:00 GAZİANTEPSPOR 2-0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 17:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2017 14:00 ŞANLIURFASPOR 1-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
1 Aralık 2016 12:00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1-2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 18:30 KASIMPAŞA A.Ş. 1-6 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 12:00 İNEGÖLSPOR 1-2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 14:00 KASIMPAŞA A.Ş. 3-2 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 14:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 18:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 14:30 İNEGÖLSPOR 1-3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 14:00 İNEGÖLSPOR 0-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 18:00 KASIMPAŞA A.Ş. 6-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Ocak 2017 14:00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 20:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
30 Kasım 2016 14:00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 2-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 14:15 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 18:30 GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 20:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 0-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ 6-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 20:30 FENERBAHÇE A.Ş. 6-0 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Ocak 2017 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-5 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-2 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 20:00 GENÇLERBİRLİĞİ 2-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 14:00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 3-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 18:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
29 Kasım 2016 18:30 KAYSERİSPOR 3-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2016 20:30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 13:00 BOLUSPOR 3-1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 20:00 BOLUSPOR 1-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 16:30 KAYSERİSPOR 3-1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 12:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 12:00 BOLUSPOR 0-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2017 18:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
26 Ocak 2017 14:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2017 18:00 KAYSERİSPOR 1-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
E Grubu Maçları
30 Kasım 2016 12:00 TUZLASPOR 4-0 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 18:30 GALATASARAY A.Ş. 1-1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 17:30 ELAZIĞSPOR 0-1 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 14:15 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 16:00 ELAZIĞSPOR 0-4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 20:30 GALATASARAY A.Ş. 2-1 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 12:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3-2 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 20:30 TUZLASPOR 3-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 12:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0-1 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 19:45 ELAZIĞSPOR 1-4 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Ocak 2017 12:00 TUZLASPOR 1-1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
24 Ocak 2017 18:30 GALATASARAY A.Ş. 6-2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
F Grubu Maçları
29 Kasım 2016 12:30 YENİ AMASYA SPOR 0-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
29 Kasım 2016 16:45 SİVASSPOR 0-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 15:30 GÖZTEPE A.Ş. 2-0 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 20:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 12:00 YENİ AMASYA SPOR 2-3 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 18:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 6-2 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 16:30 SİVASSPOR 3-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 18:00 GÖZTEPE A.Ş. 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 16:00 GÖZTEPE A.Ş. 0-2 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2017 20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-0 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 16:00 SİVASSPOR 0-0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
26 Ocak 2017 12:00 YENİ AMASYA SPOR 3-2 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
G Grubu Maçları
29 Kasım 2016 14:30 ÜMRANİYESPOR 3-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 16:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 12:15 AYDINSPOR 1923 2-2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 20:30 BURSASPOR 3-0 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 14:00 ÜMRANİYESPOR 1-2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 14:00 AYDINSPOR 1923 1-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 17:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 16:30 BURSASPOR 1-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 17:45 BURSASPOR 1-4 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 14:00 AYDINSPOR 1923 0-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Ocak 2017 19:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-0 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 12:00 ÜMRANİYESPOR 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
H Grubu Maçları
1 Aralık 2016 14:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 0-4 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 20:30 TRABZONSPOR A.Ş. 1-2 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 18:30 ATİKER KONYASPOR 0-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 12:15 GÜMÜŞHANESPOR 1-0 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 12:00 GÜMÜŞHANESPOR 1-1 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 18:30 TRABZONSPOR A.Ş. 5-0 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 16:00 ATİKER KONYASPOR 3-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 18:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2017 17:00 ATİKER KONYASPOR 1-0 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 14:00 GÜMÜŞHANESPOR 0-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Ocak 2017 14:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2017 16:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
Ziraat Türkiye Kupası Eleme Turu

3.Tur Maçları
25 Ekim 2016 12:00 PENDİKSPOR 0-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14:00 BANDIRMASPOR 1-1
(Pen. 5-6)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14:00 24ERZİNCANSPOR 2-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 16:30 ELAZIĞSPOR 1-1
(Pen. 5-2)
OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 17:15 GAZİANTEPSPOR 1-0 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 19:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 21:00 GALATASARAY A.Ş. 5-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 12:00 İNEGÖLSPOR 3-2 SARIYER Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 13:30 GÜMÜŞHANESPOR 2-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14:15 ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14:30 KIRKLARELİSPOR 2-1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15:00 SİVASSPOR 3-2 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15:00 SAMSUNSPOR 1-4 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15:00 AFJET AFYONSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15:00 BALIKESİRSPOR 0-0
(Pen. 1-4)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15:00 BOLUSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 16:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-4 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 16:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 21:00 BURSASPOR 3-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 12:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-3 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 13:30 YENİ AMASYA SPOR 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 14:30 AYDINSPOR 1923 1-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 18:30 KASIMPAŞA A.Ş. 2-0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 21:00 KAYSERİSPOR 1-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
20 Eylül 2016 12:30 OFSPOR A.Ş. 5-3 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 15:00 ORHANGAZİSPOR 2-3 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 16:30 ELAZIĞSPOR 6-4 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 18:30 AFJET AFYONSPOR 2-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 21:00 AYTEMİZ ALANYASPOR 0-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 12:00 24ERZİNCANSPOR 3-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 13:00 DERSİM SPOR 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 13:00 CİZRE SPOR 0-2 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 ELAZİZ BELEDİYESPOR 4-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 HATAYSPOR 0-1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 YOMRASPOR 0-0
(Pen. 4-1)
İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-3 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
BUCASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 KIRIKHANSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 DÜZYURTSPOR 2-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:30 KASTAMONUSPOR 1966 1-2 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14:30 ANKARA ADLİYE SPOR 0-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 KIRKLARELİSPOR 2-1 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1-0 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 İNEGÖLSPOR 3-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 SARIYER 1-0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 8-7)
MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 SİLİVRİSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-0 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 BANDIRMASPOR 3-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 BOLUSPOR 4-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15:00 PENDİKSPOR 3-2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 16:30 YENİ MALATYASPOR 4-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 16:30 SAMSUNSPOR 1-1
(Pen. 6-5)
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 19:00 MANİSASPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. 6-0 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 21:30 ADANA DEMİRSPOR 1-3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 12:00 EYÜPSPOR 0-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 14:00 BAYRAMPAŞA 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 14:30 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 15:00 KIZILCABÖLÜKSPOR 5-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 16:30 DENİZLİSPOR 2-1 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 17:00 SİVASSPOR 3-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 19:00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0-0
(Pen. 3-2)
DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 21:30 GÖZTEPE A.Ş. 5-0 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
6 Eylül 2016 14:30 ORDUSPOR 0-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 ARAKLI 1961 SPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 PAZARSPOR 1-3 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 SERHAT ARDAHAN SPOR 1-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 24ERZİNCANSPOR 1-0 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-0 IĞDIR ARAS SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14:30 CİZRE SPOR 4-0 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 KIRIKHANSPOR 2-0 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 2-0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 ANKARA ADLİYE SPOR 3-2 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-1 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:00 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 SİLİVRİSPOR 1-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 KARTALSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 BEYLERBEYİSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 TEKİRDAĞSPOR 0-3 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 SULTANGAZİ SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 DERİNCE SPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 DÜZCESPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 KÜTAHYASPOR 1-0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 TİRE 1922 SPOR 1-0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2
(Uzt. 5-2)
ALTAY Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 KEMERSPOR 2003 2-0 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 MANAVGATSPOR 1-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15:30 AFJET AFYONSPOR 2-0 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
29 Ağustos 2016 15:30 SERHAT ARDAHAN SPOR 2-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 IĞDIR ARAS SPOR 2-1 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 MUŞ SPOR FC 1-1
(Pen. 5-3)
AĞRI 1970 SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 MARDİN 47 SPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 3-1)
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15:30 EĞİRDİR SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-3 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 BARTINSPOR 2-0 BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 AYANCIK BELEDİYESPOR 1-10 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 YAPRAKLI BLD.SPOR 1-10 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 1-2 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16:00 KİLİS BLD.SPOR 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.