TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


ALİBEYKÖYSPOR

3


Spor-Toto Bölgesel Gelişim U19 Ligi (Akademi U19 Takımı)

Maç Kodu: 18034

KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK SPOR KOMPLEKSİ - İST
21.10.2018 - 14:00


MESUT YÜKSEL(Gözlemci)


BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

2

İlk 11
1. BARIŞ FURKAN UZUN
2. ORKUN GÜLŞEN
3. MUHAMMED TALHA ŞEN
4. ABDURRAHİM YILDIRIM
5. ENES ELEKTİRİK
6. NİHAT ŞİMŞEK
7. FİKRET ULUDERE
8. KUBİLAY YILDIZ
9. YİĞİT MERT YEŞİLYURT
10. BEKBOL TANHAN
11. MUHAMMET RAŞİT GÜLKALAYCI
Yedekler
12. MEHMET EVDİ
13. MUHAMMED ÇAĞLAR
14. EMİRHAN GAŞ
15. BATIN ÖMER YAVUZ
16. BERKAY GÜLER
17. HALİT DANACI
18. OĞUZHAN TOPUZ
Teknik Sorumlu
VOLKAN SAYGILI
Goller
  YİĞİT MERT YEŞİLYURT,2.dk (H)
  YİĞİT MERT YEŞİLYURT,69.dk (F)
  YİĞİT MERT YEŞİLYURT,87.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ENES ELEKTİRİK 80.dk
Sarı Kart MUHAMMET RAŞİT GÜLKALAYCI 89.dk
Sarı Kart KUBİLAY YILDIZ 40.dk
Sarı Kart YİĞİT MERT YEŞİLYURT 90.dk
Oyundan Çıkanlar
 FİKRET ULUDERE 64.dk
 BEKBOL TANHAN 88.dk
Oyuna Girenler
HALİT DANACI 64.dk
MUHAMMED ÇAĞLAR 88.dk
İlk 11
1. FERHAT BOZDEMİR
2. CEMİL KANDEMİR
3. EMİRHAN KAHRAMAN
4. HAKAN HİCABİ USLU
5. KORAY KOÇASLAN
6. BERKE KADEM DEMİR
7. ÜNSAL ÇİFTCİ
8. ÖMER FARUK KARAMAN
9. İLKAY KUKUN
10. YİĞİT AYNACI
11. FURKAN SELİM ASLAN
Yedekler
12. EREN ÖZKAN
13. BARAN DURMUŞ
14. ANILCAN AKKAYA
15. MUHAMMET ONUR SEYHAN
16. EREN LÜTFİ
17. EMRE YILDIRIM
18. ABDULKADİR OKTA
Teknik Sorumlu
ALPTUĞ URGANCI
Goller
  FURKAN SELİM ASLAN,23.dk (F)
  İLKAY KUKUN,60.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart EMİRHAN KAHRAMAN 65.dk
Sarı Kart HAKAN HİCABİ USLU 18.dk
Oyundan Çıkanlar
 ÖMER FARUK KARAMAN 81.dk
 ÜNSAL ÇİFTCİ 71.dk
Oyuna Girenler
MUHAMMET ONUR SEYHAN 81.dk
ABDULKADİR OKTA 71.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.