TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

0


Spor Toto Gelişim Elit U17 Ligi (Elit Akademi U17 Takımı)

Maç Kodu: 65046

BAŞAKŞEHİR 3 NOLU SAHA - İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR
9.10.2019 - 14:00


İSMAİL OKUR(Gözlemci)


GENÇLERBİRLİĞİ

0

İlk 11
1. BERKİN ÖZGÜR
2. VOLKAN ÜNLÜ
3. BARKIN YİĞİT
4. İLHAN YENCİLEK
5. BEDİRHAN ÖZYURT
6. FURKAN EREN İLHAN
7. MUSA ÇAKIR
8. HALİL CAN CEMALİ
9. SERHAT ŞENGÜ
10. METİN EMRE KARAAL
11. GÜNEY SAĞIR
Yedekler
12. TUNAHAN AVCILAR
13. YUSUF SAİTOĞLU
14. ÜMEYİR UYSAL
15. YUSUF ELALMIŞ
16. BATUHAN ARICI
17. EREN AKDEMİR
18. HALİL EREN VARLIK
19. BERK ZERENMAN
20. ALP KAHVECİ
Teknik Sorumlu
SERDAR SABUNCU
Kartlar
Sarı Kart GÜNEY SAĞIR 25.dk
Sarı Kart BEDİRHAN ÖZYURT 56.dk
Sarı Kart FURKAN EREN İLHAN 13.dk
Çift Sarı Kart BARKIN YİĞİT 90+2.dk
Sarı Kart HALİL CAN CEMALİ 45+1.dk
Oyundan Çıkanlar
 VOLKAN ÜNLÜ 68.dk
 GÜNEY SAĞIR 73.dk
 İLHAN YENCİLEK 85.dk
 SERHAT ŞENGÜ 46.dk
Oyuna Girenler
BERK ZERENMAN 68.dk
BATUHAN ARICI 73.dk
YUSUF SAİTOĞLU 85.dk
ALP KAHVECİ 46.dk
İlk 11
1. NAİL TEMİZ
2. BERAT CAN SEBAT
3. RAMAZAN MERT YILDIRIM
4. BERATCAN GÜLŞEN
5. ABDULLAH ŞAHİNDERE
6. METEHAN TÜMER
7. ORHAN SERDAR TOPAL
8. ZAFER GÖKTUĞ ERDEM
9. BARAN BAŞYİĞİT
10. OSMAN EMİRKAN DEMİR
11. AHMET DEHA SARIAHMET
Yedekler
12. ATALAY GÖKÇE
13. BERTAN SÖNMEZ
14. BERKAY GÖÇMEN
15. EREN ÇALIKIRAN
16. EMRE BAHÇELİ
17. VOLKAN KOÇ
18. CANBERK AKBABA
Teknik Sorumlu
SERKAN YILDIZHAN
Kartlar
Sarı Kart BARAN BAŞYİĞİT 74.dk
Sarı Kart ABDULLAH ŞAHİNDERE 25.dk
Oyundan Çıkanlar
 ZAFER GÖKTUĞ ERDEM 52.dk
 ORHAN SERDAR TOPAL 46.dk
 OSMAN EMİRKAN DEMİR 83.dk
 NAİL TEMİZ 52.dk
Oyuna Girenler
VOLKAN KOÇ 52.dk
CANBERK AKBABA 46.dk
BERKAY GÖÇMEN 83.dk
ATALAY GÖKÇE 52.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.