TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


AYTEMİZ ALANYASPOR

2


Spor Toto Gelişim Elit U17 Ligi (Elit Akademi U17 Takımı)

Maç Kodu: 65050

KONAKLI İLÇE STADI - ANTALYA - ALANYA
9.10.2019 - 14:00


SERDAR AKÇER(Gözlemci)


DEMİR GRUP SİVASSPOR

2

İlk 11
1. SAİT SEVİM
2. UMUT CAN ÖZDEMİR
3. ENES BAĞDEMİR
4. ÇAĞAN KAYRA ERCİYAS
5. SERHAT EŞSİZ
6. MUSTAFA YILMAZ
7. SEFER ERDEM KAHRAMAN
8. CEMAL BARIŞ ASAN
9. MUSA YÜKSEL
10. ALPEREN SOYSAL
11. MUSTAFA CAN CEYLAN
Yedekler
12. FERHAT POLAT MERİÇ
13. DOĞUKAN DÜLGER
14. AHMET KIZILTAŞ
15. UĞUR KESMEN
16. ERAY GÜNEŞ
17. YASİN EMRE YILDIRIM
18. OĞUZHAN AKGÜL
19. EREN GÜNDOĞAN
20. KAZIM EMRE YOLDAŞ
Teknik Sorumlu
MUSTAFA CAMUNAK
Goller
  ERAY GÜNEŞ,45.dk (F)
  ALPEREN SOYSAL,73.dk (P)
Kartlar
Sarı Kart MUSA YÜKSEL 81.dk
Oyundan Çıkanlar
 MUSTAFA CAN CEYLAN 34.dk
 UMUT CAN ÖZDEMİR 72.dk
 SERHAT EŞSİZ 72.dk
 MUSTAFA YILMAZ 54.dk
Oyuna Girenler
ERAY GÜNEŞ 34.dk
EREN GÜNDOĞAN 72.dk
YASİN EMRE YILDIRIM 72.dk
UĞUR KESMEN 54.dk
İlk 11
1. BAVER KUÇKAR
2. ESAT CAN YILDIRIM
3. UTKU SANRI
4. MUSTAFA EREN BALTA
5. ALİ EKBER ÖZ
6. HÜSEYİN TECER
7. HARUN DENİZ
8. MEHMET AKİF İBRAHİMOĞLU
9. DOĞUKAN ÇANKAYA
10. MUHAMMET MUSTAFA DEMİR
11. SERKAN DOĞU
Yedekler
12. MUHAMMED CAN AYDIN
13. MUHAMMET MİRAC TOKLU
14. BİRKAN GÖZEL
15. SEMİH DORA
16. EMRE TEPEGÖZ
17. FİKRİ DAYI
18. YUSUF MERT
Teknik Sorumlu
MEHMET AKİF SAVUN
Goller
  HARUN DENİZ,30.dk (F)
  DOĞUKAN ÇANKAYA,35.dk (P)
Kartlar
Sarı Kart MUSTAFA EREN BALTA 8.dk
Sarı Kart HARUN DENİZ 46.dk
Oyundan Çıkanlar
 HÜSEYİN TECER 79.dk
 MUHAMMET MUSTAFA DEMİR 74.dk
 HARUN DENİZ 57.dk
 DOĞUKAN ÇANKAYA 79.dk
Oyuna Girenler
EMRE TEPEGÖZ 79.dk
MUHAMMET MİRAC TOKLU 74.dk
SEMİH DORA 57.dk
BİRKAN GÖZEL 79.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.