TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


SAKARYASPOR A.Ş.

3


Bölgesel Gelişim U17 Ligi (Akademi U17 Takımı)

Maç Kodu: 40193

EKREM KARABERBEROĞLU ALT YAPI TES. 1 NOLU - SAKARY
12.10.2019 - 12:00


YAVUZ ÖZCAN(Gözlemci)


DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.

0

İlk 11
1. YUŞA TIĞRAK
2. UĞUR ÖNLÜER
3. RUHİ YILDIZ
4. YALÇIN KEVENLİ
5. ARİF KOCAMAN
6. FURKAN YILDIZ
7. KEREM ÇALIK
8. KEREM ÖZEL
9. SEYMEN SALİH ADALI
11. AZAT TARIM
14. ÖMER FARUK AKYILDIZ
Yedekler
12. MUHAMMET EREN KAZANCI
13. RESUL SEFA KARA
10. SONER DİNÇ
15. MUHAMMET BAHA YETİM
16. GÖKDENİZ TANDOĞAN
17. UMUT AYDIN
18. AYDIN BERK TURNA
19. HAKAN BERKANT YILMAZ
20. BÜLENT KAYA
Teknik Sorumlu
OSMAN KILIÇ
Goller
  YALÇIN KEVENLİ,16.dk (H)
  KEREM ÖZEL,71.dk (F)
  KEREM ÖZEL,78.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart GÖKDENİZ TANDOĞAN MS
Oyundan Çıkanlar
 SEYMEN SALİH ADALI 70.dk
 AZAT TARIM 70.dk
 KEREM ÇALIK 59.dk
 YALÇIN KEVENLİ 46.dk
 FURKAN YILDIZ 46.dk
Oyuna Girenler
HAKAN BERKANT YILMAZ 70.dk
GÖKDENİZ TANDOĞAN 70.dk
BÜLENT KAYA 59.dk
UMUT AYDIN 46.dk
AYDIN BERK TURNA 46.dk
İlk 11
1. ALİ EFE CAN
2. MURAT KARAKAŞLI
3. MUHAMMED ABIC
4. YUNUS EMRE AYDEMİR
5. MAKSUT PUNE
6. OSMAN KAYA
7. YİĞİT SARIKAYA
8. CANER GÜNDÜZ
9. ÇAĞATAY ATABEY
10. BATUHAN GÜZEL
11. BERAT ERDOĞAN
Yedekler
12. ERENAY DEMİRTAŞ
13. DENİZHAN DAVUT ATEŞ
14. ENES TANRIVERDİ
15. EMİRHAN PARLAK
16. OKAN YILDIRIM
17. LEVENT ÇOBAN
18. AHMET ARSLAN DEMİRCİ
Teknik Sorumlu
MUSTAFA SÜMER
Kartlar
Çift Sarı Kart MUHAMMED ABIC 48.dk
Oyundan Çıkanlar
 BATUHAN GÜZEL 67.dk
 YİĞİT SARIKAYA 64.dk
 CANER GÜNDÜZ 67.dk
 ÇAĞATAY ATABEY 50.dk
 BERAT ERDOĞAN 64.dk
Oyuna Girenler
OKAN YILDIRIM 67.dk
ENES TANRIVERDİ 64.dk
DENİZHAN DAVUT ATEŞ 67.dk
AHMET ARSLAN DEMİRCİ 50.dk
LEVENT ÇOBAN 64.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.