TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

1


ÖZEL MAÇ (U-18 Milli)

SUSESİ OTEL SPOR KOMPLEKSİ A NOLU SAHA - ANTALYA
21.02.2018 - 13:00

Hakem: MURAT KAHYA
Yardımcı Hakem: İHSAN KAAN DELİCE
Yardımcı Hakem: KEREM İLİTANGİL
Dördüncü Hakem: SALİH BENLİ
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: ŞENOL USTAÖMER
Antrenör: SOYKAN ÖVÜNÇ BAŞAR
Yardımcı Antrenör: ÖMÜR SERDAL ALTUNSÖZ
Kaleci Antrenörü: CELAL GÖKHAN GÜLDAĞ



RUSYA

1

İlk 11
1. DOĞUKAN ÖZKAN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
2. ONUR TAHA TAKIR ( ALTINORDU A.Ş. )
3. EMRE AYTUN ( HANNOVER 96 )
4. ŞAHAN AKYÜZ ( ALTINORDU A.Ş. )
5. OZAN MUHAMMED KABAK ( GALATASARAY A.Ş. )
6. EGEHAN GÖK ( ALTINORDU A.Ş. )
7. FATİH BEKTAŞ ( FENERBAHÇE A.Ş. )
8. BERKİN TAŞKIN ( ALTINORDU A.Ş. )
9. BURAK TEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )
10. SEFA AKGÜN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
11. RECEP GÜL ( GALATASARAY A.Ş. )
Yedekler
12. MUSTAFA BURAK BOZAN ( GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ )
13. RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )
14. BERKEHAN BİÇER ( ALTINORDU A.Ş. )
15. FARUK CAN GENÇ ( TRABZONSPOR A.Ş. )
16. ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )
17. ERDEM SEÇGİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. BEHLÜL AYDIN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
19. VOLKAN ULUĞ ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
20. SERTAN İRKİLMEZ ( TRABZONSPOR A.Ş. )
Goller
  BURAK TEMİR,13.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart FARUK CAN GENÇ 87.dk
Oyundan Çıkanlar
 EGEHAN GÖK 78.dk
 RECEP GÜL 63.dk
 FATİH BEKTAŞ 86.dk
 SEFA AKGÜN 63.dk
 BURAK TEMİR 63.dk
 EMRE AYTUN 86.dk
Oyuna Girenler
RAMAZAN EMİRHAN CİVELEK ( GALATASARAY A.Ş. )  78.dk
BEHLÜL AYDIN ( TRABZONSPOR A.Ş. )  63.dk
VOLKAN ULUĞ ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )  86.dk
ABDUSSAMED KARNUÇU ( GALATASARAY A.Ş. )  63.dk
SERTAN İRKİLMEZ ( TRABZONSPOR A.Ş. )  63.dk
FARUK CAN GENÇ ( TRABZONSPOR A.Ş. )  86.dk
İlk 11
12. SHITOV ANTON
3. MARTYNOC ILYA
4. MIKHAILOV ALEKSANDR
6. CHERNIKOV ALEKSANDR
7. GOMANIUK ILIA
8. CHELIDZE GEORGY
9. PRUTSEV DANIL
10. AGALOR GAMID
17. TSES SVIATOSLAV
18. KHALNAZAROV RUSTAM
19. ZAVARUKHIN DMITRI
Yedekler
1. ZIRIKOV NIKOLAI
2. CHISTAKOV NIKITA
5. AKTISOV MAKSIM
11. OSMOLOVSKY TIMUR
13. MOLCHANOV DMITRII
14. RADOSTEV SEMEN
15. GUIRDZHAN ARTEM
16. EVINOV ALEKSANDR
20. KALENTJEV LION
Goller
  AGALOR GAMID,2.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart AGALOR GAMID 44.dk
Sarı Kart PRUTSEV DANIL 54.dk
Sarı Kart CHERNIKOV ALEKSANDR 63.dk
Sarı Kart TSES SVIATOSLAV 88.dk
Sarı Kart RADOSTEV SEMEN 90.dk
Oyundan Çıkanlar
 CHELIDZE GEORGY 59.dk
 GOMANIUK ILIA 59.dk
 AGALOR GAMID 59.dk
Oyuna Girenler
KALENTJEV LION 59.dk
RADOSTEV SEMEN 59.dk
OSMOLOVSKY TIMUR 59.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.