TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

0


ÖZEL MAÇ (U-18 Milli)

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI - İSTANBUL
04.09.2018 - 16:00

Hakem: OZAN ERGÜN
Yardımcı Hakem: MURAT GÜÇLÜ
Yardımcı Hakem: HAZAR EREL
Dördüncü Hakem: KUTLUHAN TAŞÇI
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: AHMET CEYHAN
Antrenör: ONUR ZAYİM
Yardımcı Antrenör: MUTLU DERVİŞOĞLU
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



BELÇİKA

1

İlk 11
1. MUHAMMET TAHA TEPE ( ALTINORDU A.Ş. )
2. KEREM KALAFAT ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. RIDVAN YILMAZ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
4. ERDOĞAN KAYA ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
5. IŞIK KAAN ARSLAN ( GALATASARAY A.Ş. )
6. GÜNEY GENÇEL ( GALATASARAY A.Ş. )
8. SERKAN BAKAN ( GÖZTEPE A.Ş. )
10. OĞUZHAN AKGÜN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
11. SÜLEYMAN LUŞ ( GALATASARAY A.Ş. )
18. ALTAR HAN HİDAYETOĞLU ( ALTINORDU A.Ş. )
20. GÖKBERK EFE ( ALTINORDU A.Ş. )
Yedekler
12. ERSİN DESTANOĞLU ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
7. MUHAMMED GÜMÜŞKAYA ( FENERBAHÇE A.Ş. )
9. MUHAMMET ARSLANTAŞ ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )
13. FIRAT GÜLLÜ ( GALATASARAY A.Ş. )
14. FURKAN ÇETİNKAYA ( KASIMPAŞA A.Ş. )
15. OZAN İSMAİL KOÇ ( BURSASPOR )
16. İBRAHİM TURAN ( BURSASPOR )
17. BARIŞCAN IŞIK ALTUNBAŞ ( ALTINORDU A.Ş. )
19. İSMAİL CEM KARA ( TRABZONSPOR A.Ş. )
21. MERT GÖÇKAN ( BORUSSIA DORTMUND )
22. BATUHAN ÖZDEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )
Goller
  RIDVAN YILMAZ,78.dk (K)
Kartlar
Sarı Kart GÜNEY GENÇEL 49.dk
Oyundan Çıkanlar
 GÜNEY GENÇEL 85.dk
 SÜLEYMAN LUŞ 46.dk
 GÖKBERK EFE 46.dk
 OĞUZHAN AKGÜN 72.dk
 ALTAR HAN HİDAYETOĞLU 72.dk
Oyuna Girenler
BATUHAN ÖZDEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )  85.dk
FIRAT GÜLLÜ ( GALATASARAY A.Ş. )  46.dk
BARIŞCAN IŞIK ALTUNBAŞ ( ALTINORDU A.Ş. )  46.dk
MUHAMMET ARSLANTAŞ ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )  72.dk
İSMAİL CEM KARA ( TRABZONSPOR A.Ş. )  72.dk
İlk 11
1. NİCK SHİNTON
2. SIEBE VANDERMEULEN
3. AMADOU MVOM ONANA
4. WOUT COOMANS
5. LOİC MASSCHO
6. MILAN DE MEY
7. SEKOU SIDIBE
8. ADNAN UGUR
9. GABRIEL LEMOINE
10. LAURENS SYMONS
11. ILIAS TAKIDINE
Yedekler
12. MAXIME DELANGHE
13. LUCAS LISSENS
14. LARS DENDONCKER
15. RICHARD MAKUTUNGU
16. NICOLAS RASKIN
17. JAMIE YAYI MPIE
18. BRYAN LIMBOMBE EKANGO
19. YORBE VERTESSEN
20. ELIAS SIERRA CAPPELLETI
Kartlar
Sarı Kart ADNAN UGUR 49.dk
Oyundan Çıkanlar
 GABRIEL LEMOINE 61.dk
 ADNAN UGUR 61.dk
 AMADOU MVOM ONANA 61.dk
 ILIAS TAKIDINE 72.dk
 LAURENS SYMONS 72.dk
 MILAN DE MEY 72.dk
 SEKOU SIDIBE 82.dk
Oyuna Girenler
LUCAS LISSENS 61.dk
ILIAS TAKIDINE 61.dk
NICOLAS RASKIN 61.dk
BRYAN LIMBOMBE EKANGO 72.dk
YORBE VERTESSEN 72.dk
ELIAS SIERRA CAPPELLETI 72.dk
LARS DENDONCKER 82.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.