TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


KOSOVA

3


2019 UEFA U21 AVRUPA ŞAMPİYONASI (U-21 Milli)
(Grup Eleme)

Fadil Vokrri Stadyumu - PRİŞTİNE
11.06.2019 - 20:00

Hakem: Ivar Orri Kristjansson
Yardımcı Hakem: Birkir Sigurdarson
Yardımcı Hakem: Oddur Helgi Gudmundsson
Dördüncü Hakem: Ivar Orri Kristjansson
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: VEDAT İNCEEFE
Antrenör: MUZAFFER BİLAZER
Yardımcı Antrenör: OKAN AYDINER
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



TÜRKİYE

1

İlk 11
1. Florjan Smakiqi
2. Arbenit Xhemajli
3. Lirim Kastrati
4. Besfort Kolgeci
5. Kreshnik Hajrizi
7. Ardit Gashi
8. Eris Abedini
9. Arbnor Muja
10. Lirim Kastrati
22. Lirim Mema
19. Mirlind Daku
Yedekler
6. Kreshnik Krasniqi
20. Donat Hasanaj
12. Ardit Nika
13. Fuad Rahimi
21. Alfred Ajdarevic
15. Roni Gashi
17. Ismet Lushaku
18. Jetmir Topalli
23. Leonat Vitija
Goller
  Arbenit Xhemajli ,45+2.dk (F)
  Mirlind Daku ,72.dk (H)
  Lirim Kastrati,90.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart Kreshnik Hajrizi 85.dk
Sarı Kart Eris Abedini 76.dk
Sarı Kart Arbnor Muja 75.dk
Sarı Kart Lirim Kastrati 90+1.dk
Sarı Kart Lirim Mema 81.dk
Oyundan Çıkanlar
 Ardit Gashi  44.dk
 Eris Abedini  90+4.dk
 Mirlind Daku  86.dk
Oyuna Girenler
Jetmir Topalli  44.dk
Fuad Rahimi  90+4.dk
Kreshnik Krasniqi  86.dk
İlk 11
1. ALTAY BAYINDIR ( MKE ANKARAGÜCÜ )
2. MURAT SAĞLAM ( )
3. ABDURRAHİM DURSUN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
4. HÜSEYİN TÜRKMEN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
5. MERT MÜLDÜR ( )
6. MUHAYER OKTAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
9. İLKER YÜKSEL ( )
10. BERKAY ÖZCAN ( )
15. MUHAMMED ENES KIPRIT ( )
17. DOĞUKAN SİNİK ( ANTALYASPOR A.Ş. )
21. HALİL İBRAHİM DERVİŞOĞLU ( )
Yedekler
12. İRFAN CAN EĞRİBAYAT ( ADANASPOR A.Ş. )
7. YUSUF SARI ( )
8. UMUT GÜNEŞ ( )
11. AHMET CANBAZ ( )
14. KADİR KAAN ÖZDEMİR ( KONYASPOR )
18. CİHAN KAHRAMAN ( )
19. BERAT AYBERK ÖZDEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )
20. MEHMET ÖZCAN ( ESKİŞEHİRSPOR )
22. FATİH KURUÇUK ( FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. )
Goller
  HALİL İBRAHİM DERVİŞOĞLU,46.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart DOĞUKAN SİNİK 26.dk
Sarı Kart MURAT SAĞLAM 45+2.dk
Sarı Kart MERT MÜLDÜR 75.dk
Oyundan Çıkanlar
 DOĞUKAN SİNİK 82.dk
 İLKER YÜKSEL 70.dk
 MUHAYER OKTAY 70.dk
Oyuna Girenler
AHMET CANBAZ ( )  82.dk
YUSUF SARI ( )  70.dk
BERAT AYBERK ÖZDEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )  70.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.