TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


AVUSTURYA

3


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME (U-21 Milli)
(Grup Eleme)

Sonnensee Stadion - RİTZİNG
11.10.2019 - 20:30

Hakem: Kirill Levnikov
Yardımcı Hakem: Dmitri Mosyakin
Yardımcı Hakem: Aleksei Vorontsov
Dördüncü Hakem: Vasili Kazartsev
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: VEDAT İNCEEFE
Antrenör: KEREM YAVAŞ
Yardımcı Antrenör: OKAN AYDINER
Kaleci Antrenörü: ALKAN BİRLİK



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. Fabian Ehmann
4. Dario Maresic
6. Kevin Danso
9. Marko Raguz
10. Sandi Lovric
13. Lukas Malicsek
16. Julian Peter Gölles
17. Nikolas Meister
18. Vesel Demaku
20. Christoph Baumgartner
22. Kelvin Arase
Yedekler
2. Emanuel Aiwu
5. Christoph Halper
7. Michael John Lema
8. Valentino Müller
14. Luca Meisl
15. Dominik Fitz
19. Patrick Schmidt
23. Ammar Helac
Goller
  Sandi Lovric,65.dk (F)
  Marko Raguz,32.dk (F)
  Nikolas Meister,10.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart Sandi Lovric 33.dk
Sarı Kart Lukas Malicsek 33.dk
Sarı Kart Julian Peter Gölles 16.dk
Sarı Kart Vesel Demaku 73.dk
Sarı Kart Kelvin Arase 58.dk
Oyundan Çıkanlar
 Marko Raguz 84.dk
 Sandi Lovric 84.dk
 Julian Peter Gölles 74.dk
 Kelvin Arase 74.dk
 Christoph Baumgartner 66.dk
Oyuna Girenler
Patrick Schmidt 84.dk
Valentino Müller 84.dk
Emanuel Aiwu 74.dk
Michael John Lema 74.dk
Dominik Fitz 66.dk
İlk 11
1. ALTAY BAYINDIR ( FENERBAHÇE A.Ş. )
2. MERT MÜLDÜR ( US SASSUOLO )
4. HÜSEYİN TÜRKMEN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
5. BERAT AYBERK ÖZDEMİR ( GENÇLERBİRLİĞİ )
6. ORKUN KÖKÇÜ ( FEYENOORD )
8. GÜVEN YALÇIN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
9. HALİL İBRAHİM DERVİŞOĞLU ( SPARTA ROTTERDAM )
10. BERKAY ÖZCAN ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )
11. AHMED KUTUCU ( FC SCHALKE 04 )
16. RAVİL TAGİR ( ALTINORDU )
20. ABDURRAHİM DURSUN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
Yedekler
3. CEMALİ SERTEL ( ESKİŞEHİRSPOR )
7. DOĞUKAN SİNİK ( ANTALYASPOR A.Ş. )
12. İRFAN CAN EĞRİBAYAT ( ADANASPOR A.Ş. )
14. CENK ÖZKACAR ( ALTAY )
15. ÖZER ÖZDEMİR ( BTC TURK YENİ MALATYASPOR )
17. RAHMETULLAH BERİŞBEK ( GENÇLERBİRLİĞİ )
18. MUHAYER OKTAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
21. OĞUZ KAĞAN GÜÇTEKİN ( ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. )
22. HÜSEYİN ATAKAN ÜNER ( ALTINORDU )
Kartlar
Çift Sarı Kart ABDURRAHİM DURSUN 53.dk
Sarı Kart HALİL İBRAHİM DERVİŞOĞLU 17.dk
Çift Sarı Kart ORKUN KÖKÇÜ 90.dk
Oyundan Çıkanlar
 BERAT AYBERK ÖZDEMİR 46.dk
 GÜVEN YALÇIN 70.dk
 AHMED KUTUCU 90+3.dk
 HALİL İBRAHİM DERVİŞOĞLU 46.dk
 BERKAY ÖZCAN 86.dk
Oyuna Girenler
MUHAYER OKTAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  46.dk
CENK ÖZKACAR ( ALTAY )  70.dk
RAHMETULLAH BERİŞBEK ( GENÇLERBİRLİĞİ )  90+3.dk
DOĞUKAN SİNİK ( ANTALYASPOR A.Ş. )  46.dk
HÜSEYİN ATAKAN ÜNER ( ALTINORDU )  86.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.