TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


KUZEY İRLANDA

0


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME (U-17 Milli)
(Eleme)

Henri Dunant Stadı - LÜKSEMBURG
24.10.2019 - 19:00

Hakem: MARCEL BIRSAN
Yardımcı Hakem: MIHAI MARIUS MARICA
Yardımcı Hakem: DANI DIAS BALSA
Dördüncü Hakem: IVO TORRES
Gözlemci: JOAO FRANCİSCO LOPES FERREIRA
Temsilci: JOAO FRANCİSCO LOPES FERREIRA
Teknik Direktör: MEHMET YILDIRIM
Antrenör: KAZIM NAS
Yardımcı Antrenör: SONER DEMİREL
Kaleci Antrenörü: YUSUF YARDIMCI



TÜRKİYE

4

İlk 11
1. CONNER BYRNE
3. SEAN STEWART
4. AARON DONNELLY
6. ORRIN MCLAUGHLIN
7. CONOR BRADLEY
8. CAMERON STEWART
9. DALE TAYLOR
10. CHARLIE ALLEN
17. CHARLIE LINDSAY
18. MATTHEW WALKER
20. CAOLAN MCBRIDE
Yedekler
12. CONOR MANDERSON
2. SEAN MCALLISTER
5. LEWIS MACKINNON
11. DANE MCCULLOUGH
13. ISAAC PRICE
14. ROSS MCCAUSLAND
15. STEPHEN MCGUINNESS
16. JAMIE MCDONNELL
19. CIARAN MCGUCKIN
Kartlar
Sarı Kart SEAN STEWART 48.dk
Sarı Kart AARON DONNELLY 37.dk
Sarı Kart DALE TAYLOR 19.dk
Sarı Kart LEWIS MACKINNON 90.dk
Sarı Kart ISAAC PRICE 82.dk
Oyundan Çıkanlar
 ORRIN MCLAUGHLIN 46.dk
 MATTHEW WALKER 46.dk
 CHARLIE LINDSAY 69.dk
Oyuna Girenler
SEAN MCALLISTER 46.dk
ISAAC PRICE 46.dk
CIARAN MCGUCKIN 69.dk
İlk 11
1. AHMET ÇAĞRI GÜNEY ( BURSASPOR )
4. EMİN BAYRAM ( GALATASARAY A.Ş. )
5. AHMETCAN KAPLAN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
6. BARTUĞ ELMAZ ( GALATASARAY A.Ş. )
7. TUĞBEY AKGÜN ( BURSASPOR )
9. ALİ SÜHAN DEMİREL ( VFL BOCHUM )
10. ÖMER FARUK BEYAZ ( FENERBAHÇE A.Ş. )
11. EMRE DEMİR ( İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR )
17. SELMAN FARUK DİBEK ( GALATASARAY A.Ş. )
18. KADİR ARSLAN ( BURSASPOR )
20. AHMET GÜLAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Yedekler
12. OSMAN ERTUĞRUL ÇETİN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
2. YUSUF ERDEM GÜMÜŞ ( GALATASARAY A.Ş. )
3. İSMAİL ZEHİR ( GALATASARAY A.Ş. )
8. YİĞİT EMRE ÇELTİK ( ALTINORDU )
13. ÖMER TURAN GÖRGÜÇ ( BURSASPOR )
14. ABDULLAH ŞAHİNDERE ( GENÇLERBİRLİĞİ )
15. POLAT ABAY ( ALTINORDU )
16. FURKAN YAŞA ( KASIMPAŞA A.Ş. )
19. ABDULLAH SOĞUCAK ( ALTINORDU )
Goller
  ALİ SÜHAN DEMİREL,59.dk (F)
  ÖMER FARUK BEYAZ,3.dk (F)
  ÖMER FARUK BEYAZ,36.dk (F)
  SELMAN FARUK DİBEK,34.dk (H)
Kartlar
Sarı Kart POLAT ABAY 84.dk
Sarı Kart AHMETCAN KAPLAN 73.dk
Oyundan Çıkanlar
 EMİN BAYRAM 70.dk
 SELMAN FARUK DİBEK 56.dk
 TUĞBEY AKGÜN 70.dk
 EMRE DEMİR 56.dk
 ALİ SÜHAN DEMİREL 81.dk
Oyuna Girenler
ABDULLAH ŞAHİNDERE ( GENÇLERBİRLİĞİ )  70.dk
ABDULLAH SOĞUCAK ( ALTINORDU )  56.dk
YİĞİT EMRE ÇELTİK ( ALTINORDU )  70.dk
POLAT ABAY ( ALTINORDU )  56.dk
YUSUF ERDEM GÜMÜŞ ( GALATASARAY A.Ş. )  81.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.