TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

4


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME (U-17 Milli)
(Eleme)

John Grün Stadı - LÜKSEMBURG
27.10.2019 - 19:00

Hakem: KARL JOANNESARSON A HOVDANUM
Yardımcı Hakem: ANDREW CHRISTIANSEN
Yardımcı Hakem: MIHAI MARICA
Dördüncü Hakem: MARCEL BIRSAN
Gözlemci: JOAO FERRERIA
Temsilci: PHILIPPE PRUDHON
Teknik Direktör: MEHMET YILDIRIM
Antrenör: KAZIM NAS
Yardımcı Antrenör: SONER DEMİREL
Kaleci Antrenörü: YUSUF YARDIMCI



LÜKSEMBURG

1

İlk 11
12. OSMAN ERTUĞRUL ÇETİN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
2. YUSUF ERDEM GÜMÜŞ ( GALATASARAY A.Ş. )
4. EMİN BAYRAM ( GALATASARAY A.Ş. )
5. AHMETCAN KAPLAN ( TRABZONSPOR A.Ş. )
6. BARTUĞ ELMAZ ( GALATASARAY A.Ş. )
7. TUĞBEY AKGÜN ( BURSASPOR )
9. ALİ SÜHAN DEMİREL ( VFL BOCHUM )
10. ÖMER FARUK BEYAZ ( FENERBAHÇE A.Ş. )
11. EMRE DEMİR ( İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR )
17. SELMAN FARUK DİBEK ( GALATASARAY A.Ş. )
20. AHMET GÜLAY ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Yedekler
1. AHMET ÇAĞRI GÜNEY ( BURSASPOR )
3. İSMAİL ZEHİR ( GALATASARAY A.Ş. )
8. YİĞİT EMRE ÇELTİK ( ALTINORDU )
13. ÖMER TURAN GÖRGÜÇ ( BURSASPOR )
14. ABDULLAH ŞAHİNDERE ( GENÇLERBİRLİĞİ )
15. POLAT ABAY ( ALTINORDU )
16. FURKAN YAŞA ( KASIMPAŞA A.Ş. )
18. KADİR ARSLAN ( BURSASPOR )
19. ABDULLAH SOĞUCAK ( ALTINORDU )
Goller
  AHMETCAN KAPLAN,51.dk (H)
  ALİ SÜHAN DEMİREL,15.dk (F)
  ALİ SÜHAN DEMİREL,88.dk (H)
  ÖMER FARUK BEYAZ,78.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 SELMAN FARUK DİBEK 46.dk
 YUSUF ERDEM GÜMÜŞ 46.dk
 ÖMER FARUK BEYAZ 82.dk
 AHMET GÜLAY 89.dk
 TUĞBEY AKGÜN 46.dk
Oyuna Girenler
POLAT ABAY ( ALTINORDU )  46.dk
KADİR ARSLAN ( BURSASPOR )  46.dk
YİĞİT EMRE ÇELTİK ( ALTINORDU )  82.dk
ABDULLAH SOĞUCAK ( ALTINORDU )  89.dk
İSMAİL ZEHİR ( GALATASARAY A.Ş. )  46.dk
İlk 11
12. EVAN DA COSTA E SOUSA
2. TOM NENNIG
3. LUCAS FERRERIA FIGUEIREDO
4. FABIO CERQUEIRA MARTINS
5. ELDIN DZOGOVIC
7. DAVID JONATHANS
9. RUBEN GONCALVES MATHEUS
10. TIMOTHE RUPIL
14. FRANZ SINNER
15. KENAN SKENDEROVIC
17. ELDIN CIKOTIC
Yedekler
1. HUGO DO REGO
6. DIOGO MONTEIRO DE OLIVEIRA
8. CEDRIC BALVERDIN
11. RYLEY FERREIRA
13. NOAH ROSSLER
16. RAYAN BERBERI
18. TIAGO RODRIGUES DA COSTA
19. PAUL SCHROEDER
20. JORIS MANGLE
Goller
  ELDIN DZOGOVIC,33.dk (H)
Kartlar
Sarı Kart FABIO CERQUEIRA MARTINS 21.dk
Sarı Kart ELDIN DZOGOVIC 23.dk
Sarı Kart KENAN SKENDEROVIC 20.dk
Oyundan Çıkanlar
 TOM NENNIG 74.dk
 FRANZ SINNER 69.dk
 ELDIN CIKOTIC 79.dk
Oyuna Girenler
NOAH ROSSLER 74.dk
TIAGO RODRIGUES DA COSTA 69.dk
PAUL SCHROEDER 79.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.