TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


ROMANYA

1


ULUSLARARASI DÖRTLÜ TURNUVA (U-18 Milli)

ESTADIO MUNICIPAL DE - CANTANHEDE
11.12.2019 - 14:00

Hakem:
Yardımcı Hakem:
Yardımcı Hakem:
Dördüncü Hakem:
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: ŞENOL USTAÖMER
Antrenör: TURHAN SOFUOĞLU
Yardımcı Antrenör: SİNAN TURHAN
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. OPRIC RAUL
2. GROSU DARIUS
3. SIMA NICOLAE
8. GRAMENI CONSTANTIN
9. VASLUIAN ION
10. BALAN FLORIN
11. BANI MUSTAFA AHMED
15. TALMACIU DAVID
20. CHILILI ALEXANDRU
21. CASIADI BAKO SOMA
22. PASCU MADALIN
Yedekler
4. STEFANOVICI STEFAN
5. MITRAN IONUT
6. PERIANU OVIDIU
7. STOICA IANIS
12. SAVA RAZVAN
13. IANA ANDREI
18. SZONDI BOTOND
19. RASOVEANU OVIDIU
24. DANCIU MARIAN
Oyundan Çıkanlar
 TALMACIU DAVID 50.dk
 VASLUIAN ION 66.dk
 PASCU MADALIN 66.dk
Oyuna Girenler
MITRAN IONUT 50.dk
STOICA IANIS 66.dk
DANCIU MARIAN 66.dk
İlk 11
1. DOĞAN ALEMDAR ( İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR )
3. ÇAĞTAY KURUKALIP ( KASIMPAŞA A.Ş. )
4. RAHMİ SALİH KAYA ( ALTINORDU )
5. GÜRKAN BAŞKAN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
6. EYÜP AKCAN ( FENERBAHÇE A.Ş. )
11. ÖZCAN YAŞAR ( FC UTRECHT )
14. HAKAN YEŞİL ( TRABZONSPOR A.Ş. )
15. FURKAN METİN ( ALTINORDU )
16. ERTUĞRUL KURTULUŞ ( BURSASPOR )
17. BERAT ALTINDİŞ ( BURSASPOR )
19. SEMİH ALTIKULAÇ ( OLYMPIGUE LYONNAIS )
Yedekler
8. ALİ KARAKAYA ( İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR )
12. MURAT AKŞİT ( BTC TURK YENİ MALATYASPOR )
13. ARİF BOYNUUZUN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
20. TAYFUN TATLI ( ALTINORDU )
Goller
  FURKAN METİN,9.dk (K)
Oyundan Çıkanlar
 GÜRKAN BAŞKAN 80.dk
 FURKAN METİN 66.dk
 HAKAN YEŞİL 46.dk
Oyuna Girenler
ARİF BOYNUUZUN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  80.dk
TAYFUN TATLI ( ALTINORDU )  66.dk
ALİ KARAKAYA ( İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR )  46.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.