TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

1


Spor Toto Gelişim Elit U16 Ligi (Elit Akademi U16 Takımı)

Maç Kodu: 64026

BALAT SUNİ ÇİM SAHA - İSTANBUL
20.10.2019 - 13:00



İSTANBULSPOR A.Ş.

0

İlk 11
1. DENİZ DİLMEN
2. BERK DEMİRTAŞ
3. ÖMER FARUK SAFOĞLU
4. HARUN CAN KARIKSIZ
5. FURKAN KESKİN
6. SELAHATTİN ÇAY
7. MERT SAMED KAKŞI
8. HALİT EREN SERBEST
9. KAĞAN AKDAN
10. BİLAL MUSA ŞENTÜRK
11. YUNUS EMRE DEMİR
Yedekler
12. EMRE UZBAY
13. ENES SÜRMELİ
14. İRFAN KÖSE
15. YİĞİT ATALAY
16. YUSUF YİĞİT
17. YİĞİT ARACI
18. MUHAMMET HARUN GENÇ
19. RAMAZAN AKYASAN
20. NECATİ GÖKHAN KARPUZ
Teknik Sorumlu
ENGİN ÇALIŞIR
Goller
  BİLAL MUSA ŞENTÜRK,6.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart MERT SAMED KAKŞI 39.dk
Sarı Kart HALİT EREN SERBEST 76.dk
Sarı Kart SELAHATTİN ÇAY 84.dk
Oyundan Çıkanlar
 KAĞAN AKDAN 79.dk
 MERT SAMED KAKŞI 57.dk
 HALİT EREN SERBEST 79.dk
 YUNUS EMRE DEMİR 57.dk
 BİLAL MUSA ŞENTÜRK 57.dk
Oyuna Girenler
NECATİ GÖKHAN KARPUZ 79.dk
YUSUF YİĞİT 57.dk
ENES SÜRMELİ 79.dk
RAMAZAN AKYASAN 57.dk
MUHAMMET HARUN GENÇ 57.dk
İlk 11
1. AHMET MELİH AVCI
2. SEYİT İBRAHİM OKULEVİ
13. MUSA KAYA
17. BERKAY DERELİ
5. BARTU KIRTAŞ
6. BERKAY ÇELİK
7. ALİ İHSAN KESKİN
15. ALPEREN ÇELİK
9. TUNAHAN ŞAMDANLI
10. FURKAN ÖZTÜRK
11. ARDA SAFA TEZEL
Yedekler
12. MÜCAHİT SERBEST
3. ŞÜKRÜ EGE BAŞEL
14. ADEM BARIŞ SUSAM
8. POLAT OĞUZBEY
16. FURKAN ÜSTÜNYER
4. HÜSEYİN EDİS
18. ENES ÇİÇEK
19. FATİH ERDEN
20. EDİZ HALİS
Teknik Sorumlu
ERCAN KARASU
Kartlar
Sarı Kart POLAT OĞUZBEY 80.dk
Sarı Kart BARTU KIRTAŞ 30.dk
Sarı Kart MUSA KAYA 82.dk
Oyundan Çıkanlar
 BERKAY DERELİ 62.dk
 TUNAHAN ŞAMDANLI 62.dk
 ARDA SAFA TEZEL 70.dk
Oyuna Girenler
ŞÜKRÜ EGE BAŞEL 62.dk
POLAT OĞUZBEY 62.dk
FATİH ERDEN 70.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.