BAL 2023-2024 Sezonu İlk Yarı Değerlendirmesi
6514 sarı kartın gösterildiği müsabakalarda; 62 sarı kartla İstanbul Anadolu Futbol Yatırımları A.Ş. ile Sarayönü Belediyespor (Konya) 59 sarı kartla Beylerbeyi 1911 F.K. (İstanbul) ile Kartal Sportif Faaliyetleri A.Ş. (İstanbul) 57 sarı kartla Bayrampaşa Spor A.Ş. (İstanbul) ile Niksar Belediyespor en çok sarı kart gören takımlar olurken, 19 sarı kartla 12 Bingölspor ile Develigücü Spor Kulübü (Kayseri) en az sarı kart gören takımlar olmuştur.
Made with FlippingBook
RkJQdWJsaXNoZXIy MTc5NTM3Mg==