U19 Milli Takımımız, 14 - 20 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya'da ev sahipliği yapacağı UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçlarının hazırlıklarını tamamladı. Çalışmalarını teknik direktör Şenol Ustaömer yönetiminde Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde gerçekleştiren Milli Takımımız, 5. Gruptaki ilk maçında yarın saat 17:00'de İzlanda ile karşılaşacak.
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:
Kaleciler:
Berke Özer (Fenerbahçe A.Ş.), Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Muhammet Taha Tepe (Altınordu A.Ş.)
Defans:
Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), İsmail Çokçalış (Bursaspor), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.), Süleyman Luş (Galatasaray A.Ş.)
Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Atalay Babacan (Galatasaray A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Bünyamin Balcı (Antalyaspor A.Ş.), Egehan Gök (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Okan Mete Yılmaz (VfL Bochum), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Umut Güneş (VfB Stuttgart), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)
Forvet:
Burak Temir (1461 Trabzon), Emre Sabri Aydınel (Borussia Dortmund), Ömer Uzun (VfL Bochum)
Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas
Teknik Direktör: Şenol Ustaömer
U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 5. Grup Maç Programı:
Tarih - Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat / Yer |
14.11.2018 - 12:00 |
İNGİLTERE |
- |
MOLDOVA |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya |
14.11.2018 - 17:00 |
İZLANDA |
- |
TÜRKİYE |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya |
17.11.2018 - 12:00 |
İNGİLTERE |
- |
İZLANDA |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya |
17.11.2018 - 17:00 |
TÜRKİYE |
- |
MOLDOVA |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya |
20.11.2018 - 15:00 |
MOLDOVA |
- |
İZLANDA |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya |
20.11.2018 - 15:00 |
TÜRKİYE |
- |
İNGİLTERE |
Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya |