Türkiye Futbol Federasyonu tarafından, Kuşadası'nda düzenlenecek Uluslararası Kuşadası Kupası bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
U16 yaş kategorisinden oyuncuların katılımıyla 7-12 Mart 2011 tarihleri arasında organize edilecek turnuvaya Azerbaycan, Gürcistan, İrlanda Cumhuriyeti ve Makedonya olmak üzere 4 milli takım ve Türkiye genelinde 3 karma ile Avrupa'da yaşayan Türk gençlerinden seçilen karma katılacak. U16 Milli Takımı ile kulüpler için seçme havuzu yaratmak ve oyuncuların uluslararası tecrübe kazanmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Uluslararası Kuşadası Kupası'nda maçlar Aydın Adnan Menderes Stadı, Royal Sport Tesisleri ve Kuşadası Özer Türk Stadı'nda oynanacak.
Uluslararası Kuşadası Kupası grupları ve maç takvimi şöyle:
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. İrlanda Cumhuriyeti |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Azerbaycan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Avrupa Karması |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Batı Karması |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. Makedonya |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Gürcistan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. İstanbul Karması |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. Doğu Karması |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
Tarih-Grup |
Stat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
07.03.2011-13:00 A Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
İrlanda Cumhuriyeti |
- |
Azerbaycan |
07.03.2011-13:00 A Grubu |
Kuşadası Özer Türk Stadı |
Avrupa Karması |
- |
Batı Karması |
07.03.2011-15:00 B Grubu |
Aydın Adnan Menderes Stadı |
Makedonya |
- |
Gürcistan |
07.03.2011-15:00 B Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
İstanbul Karması |
- |
Doğu Karması |
08.03.2011-13:00 A Grubu |
Kuşadası Özer Türk Stadı |
İrlanda Cumhuriyeti |
- |
Avrupa Karması |
08.03.2011-13:00 B Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
Makedonya |
- |
İstanbul Karması |
08.03.2011-15:00 A Grubu |
Aydın Adnan Menderes Stadı |
Azerbaycan |
- |
Batı Karması |
08.03.2011-15:00 B Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
Gürcistan |
- |
Doğu Karması |
10.03.2011-13:00 A Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
Azerbaycan |
- |
Avrupa Karması |
10.03.2011-13:00 B Grubu |
Kuşadası Özer Türk Stadı |
Makedonya |
- |
Doğu Karması |
10.03.2011-15:00 A Grubu |
Aydın Adnan Menderes Stadı |
İrlanda Cumhuriyeti |
- |
Batı Karması |
10.03.2011-15:00 B Grubu |
Royal Sport Tesisleri |
Gürcistan |
- |
İstanbul Karması |
12.03.2011-12:00 3.'lük-4.'lük |
Kuşadası Özer Türk Stadı |
A Grubu 2.'si |
- |
B Grubu 2.'si |
12.03.2011-15:00 FİNAL |
Kuşadası Özer Türk Stadı |
A Grubu 1.'si |
- |
B Grubu 1.'si |