Ankara Bölge Amatör Karması, Portekiz'de düzenlenen UEFA Regions Cup B Grubu'ndaki ilk maçında İrlanda Cumhuriyeti'den Leinster & Munster takımı ile 0-0 berabere kaldı.
Grupta oynanan günün diğer maçında ise Sırbistan temsilcisi Belgrade, Rusya temsilcisi South Region Russia'yı 3-2 mağlup etti.
Ankara Bölge Amatör Karması gruptaki ikinci maçını 23 Haziran Perşembe günü South Region Russia ile oynayacak.
Teknik Sorumlu Hameş Şentürk yönetimindeki Ankara Bölge Amatör Karması'nın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Mustafa Köseci, Hamdi Liman, Ferhat Samancı, Halim Dönmez, Emrah Koçak, Ebubekir Öztürk, Ertaç Kayaoğlu, Serhat Çiçek, Atila Çetin, Taha Derin, Fatih Deniz, Ali Bilgin, mehmet Tuğrul Bilgen, Muhittin Çetinkaya, Koray Arıbaş, Turan Polat, İsmail Köse, Onur Deniz İşler, Aydın Gök, Hüsameddin Doğan.
UEFA Regions Cup finalleri puan cetveli ve maç takvimi şöyle:
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. Braga |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
0 |
2. Württembergischer FV |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
3. Zlín Region |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
0 |
4. Yednyst Plysky |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 | |
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. Belgrade |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
3 |
2. Ankara Bölge Amatör K. |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3. Leinster & Munster |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
4. South Region Russia |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
0 | |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat |
21.06.2011-19.00 (A Grubu) |
Braga |
3-1 |
Zlín Region |
Estádio 1 Maio (Braga) |
21.06.2011-19.00 (B Grubu) |
Ankara Bölge Amatör K. |
0-0 |
Leinster & Munster |
Estádio Cidade de Barcelos |
21.06.2011-20.00 (A Grubu) |
Yednyst Plysky |
0-2 |
Württembergischer FV |
Campo Cruz do Reguengo Vila Verde |
21.06.2011-20.00 (B Grubu) |
South Region Russia |
2-3 |
Belgrade |
Complexo Desportivo Fão |
23.06.2011-19.00 (B Grubu) |
South Region Russia |
- |
Ankara Bölge Amatör K. |
Campo Cruz do Reguengo Vila Verde |
23.06.2011-19.30 (A Grubu) |
Braga |
- |
Yednyst Plysky |
Estádio 1 Maio (Braga) |
23.06.2011-19.30 (A Grubu) |
Zlín Region |
- |
Württembergischer FV |
Complexo Desportivo Fão |
23.06.2011-21.30 (B Grubu) |
Belgrade |
- |
Leinster & Munster |
Campo Cruz do Reguengo Vila Verde |
26.04.2011-19.30 (A Grubu) |
Zlín Region |
- |
Yednyst Plysky |
Estádio 1 Maio (Braga) |
26.04.2011-19.30 (A Grubu) |
Württembergischer FV |
- |
Braga |
Campo Cruz do Reguengo Vila Verde |
26.04.2011-19.30 (B Grubu) |
Leinster & Munster |
- |
South Region Russia |
Estádio Cidade de Barcelos |
26.04.2011-19.30 (B Grubu) |
Belgrade |
- |
Ankara Bölge Amatör K. |
Complexo Desportivo Fão |
28.04.2011-21.30 FİNAL |
A Grubu 1.'si |
- |
B Grubu 1.'si |
Estádio Cidade de Barcelos |
Kafile:
KAFİLE BAŞKANI |
: REMZİ AY |
GÖREVLİ |
: MURAT KANDAZOĞLU |
TEKNİK SORUMLU |
: HAMEŞ ŞENTÜRK |
DIŞ İLİŞKİLER |
: MUSTAFA ÖZKÜÇÜK |
DOKTOR |
: METİN ERGÜN |
FİZYOTERAPİST |
: SERKAN SAĞLIK |
MALZEMECİ |
: RAŞİT ALİ GÖNENCAN |