U17 Milli Takımımızın, 20-25 Mart 2012 tarihlerinde Almanya'nın Bremen şehrinde düzenlenecek UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Turu 4. Grup müsabakaları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 12 Mart 2012 Pazartesi günü saat 19.00'da, İstanbul Yeşilköy WOW Airport Hotel'de toplanacak.
Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U17 Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Okan KOCUK |
Bursaspor |
Mustafa Batuhan ALTINTAŞ |
Bursaspor |
Furkan SOYALP |
Bursaspor |
Atabey ÇİÇEK |
Gençlerbirliği |
Alaaddin OKUMUŞ |
Gençlerbirliği |
İrfan Can KAHVECİ |
Gençlerbirliği |
Muhammed DEMİRCİ |
Beşiktaş A.Ş. |
Ümit KARAAL |
Beşiktaş A.Ş. |
Recep NİYAZ |
Fenerbahçe A.Ş. |
İbrahim Serdar AYDIN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Muhammet Mahmut EMİR |
Trabzonspor A.Ş. |
Rahman Buğra ÇAĞIRAN |
Trabzonspor A.Ş. |
Murat DEMİR |
Manisaspor |
Taylan ANTALYALI |
Bucaspor |
Zahid KAYA |
Göztepe A.Ş. |
Tolga AKTAY |
Adana Demirspor |
Ozan Can ŞENOL |
Dardanelspor A.Ş. |
Burhan YILDIZ |
İstanbulspor A.Ş. |
Özgür ÖZDEMİR |
Eintracht Frankfurt |
Anıl KOÇ |
Royal Standard De Liege |
13 Mart 2012 Salı günü saat 11.15'te Hamburg'a gidecek olan U17 Milli Takım kafilesi, daha sonra Bremen'e geçecek. 19 Mart tarihine kadar Bremen'de kamp yapacak olan Millilerimiz bu tarihten sonra UEFA Oteli Hilton Bremen'e geçecek. Ay-yıldızlı ekibimiz müsabakaların tamamlanmasının ardından 26 Mart Pazartesi günü yurda dönecek.
28 takımın, 4'er takımlı, 7 grupta mücadele edeceği 2011-12 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları sonunda, gruplarını lider olarak tamamlayacak takımlar finallere katılmaya hak kazanacak. 4-16 Mayıs 2012 tarihlerinde düzenlenecek UEFA U17 Avrupa Şampiyonası finallerine evsahipliği yapacak olan Slovenya, finallere direkt katılacak.
U17 Milli Takımımızın, Almanya, Portekiz ve Bulgaristan ile mücadele edeceği 2011-12 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 4. Grup maç takvimi şöyle:
Takımlar |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
P |
1. ALMANYA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. PORTEKİZ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. TÜRKİYE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. BULGARİSTAN |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat |
20.03.2012-16.00 |
Almanya |
- |
Türkiye |
Oberneuland Stadı |
20.03.2012-19.00 |
Portekiz |
- |
Bulgaristan |
Platz 11 Stadı |
22.03.2012-13.00 |
Almanya |
- |
Bulgaristan |
Platz 11 Stadı |
22.03.2012-16.00 |
Türkiye |
- |
Portekiz |
Obervıeland Stadı |
25.03.2012-13.00 |
Portekiz |
- |
Almanya |
Oberneuland Stadı |
25.03.2012-13.00 |
Bulgaristan |
- |
Türkiye |
Obervıeland Stadı |
Not: Maçların başlama saati Türkiye saatine göredir. Türkiye saati Almanya'dan 1 saat ileridedir.
Kafile:
KAFİLE BAŞKANI |
Erdal KESER |
İDARİ GÖREVLİ |
Yıldıray ÇIKIT |
TEKNİK DİREKTÖR |
Hakan TECİMER |
ANTRENÖR |
Tamer SİVRİKAYA |
KALECİ ANTRENÖRÜ |
Bülent YILMAZ |
ANALİZ VE PERFORMANS ANTRENÖRÜ |
Levent ŞAHİN |
EĞİTMEN |
S. Fikret TOYDEMİR |
DOKTOR |
Ufuk ŞEKİR |
FİZYOTERAPİST |
Sinan ELMAS |
MASÖR |
Ergin GÜRBÜZ |
MALZEMECİ |
Mustafa GÜLEN |