U14 Federasyon Karması'nın, 31 Mayıs - 3 Haziran 2013 tarihleri arasında Almanya'da katılacağı Areva Cup Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 30 Mayıs 2013 Perşembe günü saat 13.00'de, İstanbul Marriott Courtyard Otel'de toplanacak.
Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U14 Federasyon Karması'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Doğum Tarihi |
Mevkii |
Ali Baran GÖRMÜŞ |
Beşiktaş A.Ş. |
05.08.1999 |
Defans |
Abdulkadir YETİMOĞLU |
Beşiktaş A.Ş. |
24.07.1999 |
Defans |
Kenan DURAN |
Beşiktaş A.Ş. |
10.04.1999 |
Orta Saha |
Sabri GÜNDOĞAN |
Bursaspor |
04.01.1999 |
Kaleci |
Görkem ÖZGÜR |
Bursaspor |
11.01.1999 |
Defans |
Halil ÇÖL |
Bursaspor |
26.01.1999 |
Forvet |
Oğuz Kağan GÜÇTEKİN |
Fenerbahçe A.Ş. |
06.04.1999 |
Orta Saha |
Mahsun ÇAPKAN |
Fenerbahçe A.Ş. |
08.10.1999 |
Orta Saha |
Alparslan DEMİR |
Fenerbahçe A.Ş. |
06.11.1999 |
Orta Saha |
Batuhan Ahmet ŞEN |
Galatasaray A.Ş. |
03.02.1999 |
Kaleci |
Ali ÜLGEN |
Galatasaray A.Ş. |
10.11.1999 |
Defans |
Hamza TOSUN |
İstanbul BBSK |
30.01.1999 |
Forvet |
Abdülkadir ÖMÜR |
Trabzonspor A.Ş. |
25.06.1999 |
Orta Saha |
Cafer TOSUN |
Trabzonspor A.Ş. |
20.11.1999 |
Orta Saha |
Hapsuno YILDIZ |
DSC Arminia Bielefeld |
05.02.1999 |
Defans |
Deniz BULUT |
RB Leipzig |
28.06.1999 |
Orta Saha |
GRUPLAR:
1. FC Nürnberg |
|
1. Borussia Dortmund |
1. Bayer Leverkusen |
1.FC Basel |
|
2. Paris St. Germain |
|
2. FC Chelsea London |
2. SK Rapid Wien |
2. U14 Federasyon Karması |
|
3. FSV Mainz 05 |
|
3. VFB Stuttgart |
3. FC Bayern Münih |
3. FC Schalke 04 |
|
4. Team AREVA |
|
4. FSV Erlangen Bruck |
4. ASV Neumarkt |
4. Coca Cola / WYNRS
|
|
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat / Yer |
01.06.2013-12.10 |
U14 Federasyon Karması |
- |
Coca Cola / WYNRS |
Nürnberg Altyapı Tesisleri |
01.06.2013-13.20 |
FC Basel |
- |
U14 Federasyon Karması |
Nürnberg Altyapı Tesisleri |
01.06.2013-15.05 |
U14 Federasyon Karması |
- |
FC Schalke 04 |
Nürnberg Altyapı Tesisleri |
02.06.2013 |
Final günü - sıralama ve final müsabakaları |
Nürnberg Altyapı Tesisleri |
Not: Maç programında belirtilen tüm saatler yereldir. Almanya Türkiye'den 1 saat geridedir.
Kafile:
İdari Görevli |
Murat Gusinali |
Teknik Direktör |
Mehmet Hacıoğlu |
Antrenör |
Bekir Gür |
Kaleci Antrenörü |
Nihat Yüksel |
Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü |
Cenk Özcan |
Genç Milli Takımlar İzleme Antrenörü |
Güngör Şahinkaya |
Doktor |
Ufuk Değirmenci |
Masör |
Bülent Kallenci |
Malzemeci |
Kadir Temel |