U16 Milli Takımımızın, 18-23 Ocak 2016 tarihleri arasında İzmir'de oynayacağı 2016 Mercedes Benz Ege Kupası müsabakaları aday kadrosu açıklandı.
Aday kadroya davet edilen oyuncular 13 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 17.00'de, Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel'de toplanacak.
Teknik Direktör Ahmet Ceyhan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevki |
Doğum Tarihi |
Ozan Can ORUÇ |
Altınordu A.Ş. |
Kaleci |
26.05.2000 |
Atakan AKYOL |
Fenerbahçe A.Ş. |
Kaleci |
26.01.2000 |
Ertuğrul YAZICI |
Beşiktaş A.Ş. |
Defans |
23.01.2000 |
Semih KAYAN |
FC Köln |
Defans |
25.06.2000 |
Ramazan Emirhan CİVELEK |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
05.01.2000 |
Ozan Muhammed KABAK |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
25.03.2000 |
Bekir Melih GÖKÇİMEN |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
24.04.2000 |
Ercan ŞİRİN |
Gençlerbirliği |
Defans |
08.02.2000 |
Oğuzhan AÇIL |
Trabzonspor A.Ş. |
Defans |
27.05.2000 |
Hasan Ali ADIGÜZEL |
Akhisar Belediye Gençlik ve Spor |
Orta Saha |
03.04.2000 |
Berkay GÖRMEZ |
Altınordu A.Ş. |
Orta Saha |
05.08.2000 |
Ertuğrul TEKŞEN |
Brondby IF |
Orta Saha |
25.04.2000 |
Kerem Atakan KESGİN |
Bucaspor |
Orta Saha |
05.11.2000 |
Abdussamed KARNUÇU |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
04.02.2000 |
Recep GÜL |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
05.11.2000 |
Atalay BABACAN |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
28.06.2000 |
Enes İslam İLKİN |
Samsunspor |
Orta Saha |
11.01.2000 |
Sefa AKGÜN |
Trabzonspor A.Ş. |
Orta Saha |
30.06.2000 |
Malik KARAAHMET |
Eintracht Frankfurt |
Forvet |
18.01.2000 |
Ali GÖÇMEN |
Kasımpaşa A.Ş. |
Forvet |
15.03.2000 |
2016 Mercedes-Benz Ege Kupası Grupları ve Maç Takvimi:
A Grubu |
B Grubu |
Türkiye |
ABD |
Çek Cumhuriyeti |
Belçika |
Ukrayna |
Yunanistan |
Norveç |
Romanya |
Tarih- Saat |
Grup |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat |
18.01.2016-12.00 |
A |
Çek Cumhuriyeti |
- |
Norveç |
Buca İlçe |
18.01.2016-12.00 |
B |
ABD |
- |
Romanya |
Kuşadası |
18.01.2016-14.30 |
A |
Türkiye |
- |
Ukrayna |
Menemen İlçe |
18.01.2016-14.30 |
B |
Belçika |
- |
Yunanistan |
Adnan Menderes |
19.01.2016-12.00 |
A |
Ukrayna |
- |
Çek Cumhuriyeti |
Menemen İlçe |
19.01.2016-12.00 |
B |
ABD |
- |
Yunanistan |
Adnan Menderes |
19.01.2016-14.30 |
A |
Norveç |
- |
Türkiye |
Buca İlçe |
19.01.2016-14.30 |
B |
Romanya |
- |
Belçika |
Kuşadası |
21.01.2016-12.00 |
A |
Ukrayna |
- |
Norveç |
Buca İlçe |
21.01.2016-12.00 |
B |
Romanya |
- |
Yunanistan |
Kuşadası |
21.01.2016-14.30 |
A |
Türkiye |
- |
Çek Cumhuriyeti |
Yeni Buca |
21.01.2016-14.30 |
B |
Belçika |
- |
ABD |
Adnan Menderes |
23.01.2016-12.00 |
3.'lük Maçı |
A Grubu 2.'si |
- |
B Grubu 2.'si |
Yeni Buca |
23.01.2016-14.30 |
FİNAL |
A Grubu 1.'si |
- |
B Grubu 1.'si |
Manisa Mümin Özkasap |