Teknik Direktör Ferhat Südoğan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın (01.01.1992), 27 Ocak - 3 Şubat 2008 tarihleri arasında Muğla ve çevresinde düzenlenecek olan Ege Kupası'na katılacak aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 23 Ocak Çarşamba günü saat 12.00'de TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri'nde toplanacak.
Çek Cumhuriyeti, Rusya, Yunanistan, Fransa, Azerbaycan, Ukrayna, Belçika'nın katılacağı Ege Kupası'nda mücadele edecek Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi;
Orhan GÜLLE, Furkan ŞEKER, Sercan HACIOĞLU, Ömer KARANCI (Beşiktaş A.Ş.), Gökay IRAVUL, Barış YARDIMCI (Fenerbahçe), Berkin Kamil ARSLAN (Galatasaray A.Ş.), Muhammet DEMİR (Bursaspor), Hasan Ahmet SARI (Trabzonspor A.Ş.), Ferhat KARAKAYA (Vestel Manisaspor), Onur KARAKABAK (Sakaryaspor A.Ş.), Oğulcan GÖKÇE (Altay), Burak HALİL (Kocaelispor), Armağan KUŞ (Samsunspor), Ali ÇUKADAR (İnegölspor), Ömer KANDEMİR (İzmirspor), Okan SALMAZ (Adanaspor A.Ş.), Anıl TEZCAN (Yıldırım Bosnaspor), Selçuk EVCİM (Akhisar Belediye Gençlik ve Spor), Cemal TÜRKSEV (İzmirspor) , Kamil TEVFİK (Fulham FC), Engin BEKDEMİR (PSV Eindhoven).
Ege Kupası grupları ve maç takvimi şöyle;
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. TÜRKİYE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. ÇEK CUMHURİYETİ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. RUSYA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. YUNANİSTAN |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. FRANSA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. AZERBAYCAN |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. UKRAYNA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4. BELÇİKA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Tarih- Saat |
Grup |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat |
28.01.2008 - 14:00 |
A |
TÜRKİYE |
- |
ÇEK CUMHURİYETİ |
MARMARİS |
28.01.2008 - 14:00 |
A |
RUSYA |
- |
YUNANİSTAN |
KÖYCEĞİZ |
28.01.2008 - 12:00 |
B |
FRANSA |
- |
AZERBAYCAN |
MUĞLA |
28.01.2008 - 14:15 |
B |
UKRAYNA |
- |
BELÇİKA |
MUĞLA |
29.01.2008 - 12:00 |
A |
ÇEK CUMHURİYETİ |
- |
YUNANİSTAN |
MUĞLA |
29.01.2008 - 14:15 |
A |
TÜRKİYE |
- |
RUSYA |
MUĞLA |
29.01.2008 - 14:00 |
B |
FRANSA |
- |
UKRAYNA |
KÖYCEĞİZ |
29.01.2008 - 14:00 |
B |
AZERBAYCAN |
- |
BELÇİKA |
MARMARİS |
31.01.2008 - 14:00 |
A |
TÜRKİYE |
- |
YUNANİSTAN |
KÖYCEĞİZ |
31.01.2008 - 14:00 |
A |
ÇEK CUMHURİYETİ |
- |
RUSYA |
MARMARİS |
31.01.2008 - 12:00 |
B |
FRANSA |
- |
BELÇİKA |
MUĞLA |
31.01.2008 - 14:15 |
B |
AZERBAYCAN |
- |
UKRAYNA |
MUĞLA |
02.02.2008 -12:00 |
3.'LÜK MAÇI (GRUP İKİNCİLERİ) |
MUĞLA |
02.02.2008 - 14:00 |
FİNAL (GRUP BİRİNCİLERİ) |
MUĞLA |