TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Milli Takımı, Kuzey Makedonya'yı 6-0 yendi 20.02.2020
U14 Milli Takımı, Kuzey Makedonyayı 6-0 yendi
Geri
İleri

U14 Milli Takımımız, İstanbul'da hazırlık maçında karşılaştığı Kuzey Makedonya'yı 6-0 mağlup etti. Milli Takımımızın gollerini 7.dakikada Furkan Emin Kaçmaz, 22.dakikada Emirhan Arkutcu, 33.dakikada Efe Can Mete, 38.dakikada Eren Paşahan, 47.dakikada Mert Selçuk ve 56.dakikada Caner Kızılyaprak attı. U14 Milli Takımımız, 18 Şubat Salı günü Kuzey Makedonya ile oynadığı ilk hazırlık maçında 2-2 berabere kalmıştı. Ayrıca karşılaşmayı Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Sorumlu Milli Takımlar Koordinatörü Oğuz Çetin ve TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber izledi.

Stat: TFF Riva Tesisleri

Hakemler:
Enes Akmeşe, Emrah Altındağ, Burak Bakırtaş, Barış Kaan Doğancı

Türkiye: Mecithan Güler, Kerem Coşkun (Dk.55 Caner Kızılyaprak), Eren Paşahan (Dk.65 İhsan Arda Aktaş), Efe Can Mete (Dk.65 Muhammet İlker Demir), Muharrem Emir Erkul (Dk.36 Efe Serdar Arı), Emirhan Arkutcu (Dk.46 Taha Osman Özmert), Furkan Emin Kaçmaz (Dk.46 Halim Ayaz Yükseloğlu), Sercan Demirkıran (Dk.36 Mert Selçuk), Fırat Başkaya (Dk.55 Alp Bostan), Boran Başkan (Dk.46 Ömer Faruk Karahan), Cem Karakafa (Dk.55 Devin Kaan Yarayan)

Kuzey Makedonya: Slave Vrgov (Dk.65 Andrej Arsovski), Kqiku Genc, Andrej Velkov (Dk.23 Muhamed Ibrajmi) (Dk.36 Martin Jovanovikj), Anes Melici, Kristijan Galevski, Daniel Kocev (Dk.55 Ermal Saiti) Dimitar Papazov (Dk.36 Agan Aliu), Muhamed Elmas (Dk.55 Matej Gashtarov), Flakron Memishi (Dk.36 Numan Ajetovikj), Darko Sekovski (Dk.36 Dimitar Danev), Almir Podgragja (Dk.55 Nikola Manojlov)

U14 Milli Takımı'nın Kuzey Makedonya maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Mecithan Gürler (Medipol Başakşehir FK), Onuralp Çevikkan (Altınordu)

Defans: Alp Bostan (Beşiktaş A.Ş.), Eren Paşahan (Galatasaray A.Ş.), Fırat Başkaya (Altınordu), Efe Can Mete (Beşiktaş A.Ş.), Caner Kızılyaprak (Gençlerbirliği), Kerem Coşkun (Göztepe A.Ş.)

Orta Saha: Muhammet İlker Demir (Erzurum Yolspor), Muharrem Emir Erkul (Altınordu), Taha Osman Özmert (Fraport-Tav Antalyaspor), Efe Serdar Arı (İttifak Holding Konyaspor), Ömer Faruk Karahan (Trabzonspor A.Ş.), Devin Yarayan (Freiburger FC), Boran Başkan (Trabzonspor A.Ş.), Emirhan Arkutcu (Fenerbahçe A.Ş.), Cem Karakafa (Bursaspor)

Forvet: Halim Ayaz Yükseloğlu (Galatasaray A.Ş.), Furkan Emin Kaçmaz (Altınordu), Sercan Demirkıran (Altınordu), Mert Selçuk (Atakum Belediyespor), İhsan Arda Aktaş (Adana Demirspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Güngör Şahinkaya

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

18.02.2020 - 13:00

Türkiye

2-2

Kuzey Makedonya

TFF RİVA TESİSLERİ

20.02.2020 - 13:00

Kuzey Makedonya

0-6

Türkiye

TFF RİVA TESİSLERİ



Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.