TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Milli Takım bölge seçmelerinde 2. Grup maçları tamamlandı 20.04.2022
U14 Milli Takım bölge seçmelerinde 2. Grup maçları tamamlandı
Geri
İleri

Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2008 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmeleri Antalya'da yapılan karşılaşmalarla devam ediyor. 1. Grup'ta Diyarbakır, Trakya, Van ve Erzurum Bölge maçları ile başlayan 14 yaş altı seçme karşılaşmaları, 2. Grup'ta Adana, Antalya, Trabzon ve Kayseri Bölge maçları ile devam etti.

U14 Milli Takım bölge seçmeleri bu sene Antalya'da Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi sahalarında organize ediliyor. Bölgelerde yapılan seçmeler sonucu oluşturulan takımların maçları, Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izleniyor.

Antalya'da organize edilen 2. Grup seçme karşılaşmalarını Genç Milli Takım antrenörlerinden Şenol Ustaömer, Güngör Şahinkaya, Zeki Önatlı, Mehmet Hacıoğlu, Emrah Karakovan, Ahmet Ceyhan, Sinan Turhan ve Genç Milli Takımlar Maç ve Performans Analizi Departmanı Sorumlusu Erdoğan Kaynak izledi. Bölge Antrenörleri Koordinatörü Nevruz Şerif, Bölge Antrenörleri Sorumlusu Ahmet Gün ve bölge antrenörleri de karşılaşmaları takip etti.

Adana, Ankara (2), Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul (3), İzmir (2), Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Trakya, Van, İstanbul Amatör bölgelerinden 20 takımda toplam 400 sporcunun yer alacağı organizasyon 29 Nisan 2022 Cuma gününe kadar devam edecek.

Genç Milli Takım antrenörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği maçlar sonrasında, U14 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacak.

U14 Milli Takım seçme maçları programı için tıklayınız.

 
Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.