TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Milli Takım bölge seçmeleri 5. Grup maçları ile sona erecek 27.04.2022
U14 Milli Takım bölge seçmeleri 5. Grup maçları ile sona erecek

Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2008 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmeleri Antalya'da yapılan karşılaşmalarla devam ediyor.

1. Grup'ta Diyarbakır, Trakya, Van, Erzurum, 2. Grup'ta Adana, Antalya, Trabzon, Kayseri, 3. Grup'ta İstanbul Amatör, Sakarya, Malatya, Samsun ve 4. Grup'ta İstanbul (3), İzmir (2), Ankara (2) ve Bursa bölge maçları ile düzenlenen 14 yaş altı seçme karşılaşmaları, 28-29 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak İstanbul (1), İzmir (1), Ankara (1) ve İstanbul (2) bölgelerinin yer aldığı 5. Grup maçları ile sona erecek. 

U14 Milli Takım bölge seçmeleri bu sene Antalya'da Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi sahalarında organize ediliyor. Bölgelerde yapılan seçmeler sonucu oluşturulan takımların maçları, Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izleniyor. Adana, Ankara (2), Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul (3), İzmir (2), Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Trakya, Van, İstanbul Amatör bölgelerinden 20 takımda toplam 400 sporcunun yer alacağı organizasyon 29 Nisan 2022 Cuma gününe kadar devam edecek.

Genç Milli Takım antrenörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği maçlar sonrasında, U14 Milli Takımı'na ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturulacak.

U14 Milli Takım seçme maçları programı için tıklayınız.

Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.