TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
U16 Milli Takımı'nın Mercedes-Benz Ege Kupası aday kadrosu açıklandı 9.01.2015
U16 Milli Takımının Mercedes-Benz Ege Kupası aday kadrosu açıklandı

U16 Milli Takımı'nın 19-24 Ocak 2015 tarihlerinde Manisa'da düzenlenen 2015 Mercedes-Benz Ege Kupası'na katılacak aday kadrosuaçıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 14 Ocak 2015 Çarşamba günü saat 17.00'de, Manisa Holiday Inn Otel'de toplanacak.

Teknik Direktör Ahmet Ceyhan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Recep YEMİŞCİ

Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.1999

Mustafa Ethem ERBOĞA Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

11.01.1999

Mehmet Burak BALKIR

Bursaspor

Orta Saha

22.03.1999

Görkem ÖZGÜR

Bursaspor

Defans

11.01.1999

Görkem ÇELİK

Dardanelspor A.Ş.

Forvet

01.02.1999

Ufukcan ENGİN

Dardanelspor A.Ş.

Orta Saha

08.03.1999

Ömer Faruk CANBİRDİ

Eskişehirspor

Orta Saha

07.01.1999

Alparslan DEMİR

Fenerbahçe A.Ş.

Orta Saha

06.11.1999

Mahsun ÇAPKAN

Fenerbahçe A.Ş.

Orta Saha

08.10.1999

Ali ÜLGEN

Galatasaray A.Ş.

Defans

10.11.1999

Barış ZEREN

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

08.03.1999

Alperen KILIÇ

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

01.07.1999

Batuhan Ahmet ŞEN

Galatasaray A.Ş.

Kaleci

03.02.1999

Yunus GENÇ

İstanbul Başakşehir A.Ş.

Defans

02.02.1999

Hamza TOSUN

İstanbul Başakşehir A.Ş.

Forvet

03.01.1999

Mustafa Talha ÖZBAY

MKE Ankaragücü

Kaleci

10.08.1999

Abdülkadir ÖMÜR

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

25.06.1999

Cafer TOSUN

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

20.11.1999

Hapsuno YILDIZ

Borussia Dortmund

Defans

05.02.1999

Sefa TOPÇU

Borussia Dortmund

Defans

30.03.1999

2015 Mercedes-Benz Ege Kupası grupları ve maç takvimi şöyle:

A GRUBU

B GRUBU

TÜRKİYE

FRANSA

ABD

ÇEK CUMHURİYETİ

NORVEÇ

UKRAYNA

ROMANYA

YUNANİSTAN

Tarih-Saat

1. Takım

2. Takım

Stat

19.01.2015-12:00
A Grubu

TÜRKİYE

-

NORVEÇ

Salihli Ramiz Turan

19.01.2015-12:00
B Grubu

FRANSA

-

YUNANİSTAN

Akhisar İlçe

19.01.2015-14:30
A Grubu

ABD

-

ROMANYA

Kırkağaç İlçe

19.01.2015-14:30
B Grubu

ÇEK CUMHURİYETİ

-

UKRAYNA

Kula İlçe

20.01.2014-12:00
A Grubu

NORVEÇ

-

ABD

Turgutlu 7 Eylül

20.01.2015-12:00
B Grubu

FRANSA

-

ÇEK CUMHURİYETİ

Saruhanlı İlçe

20.01.2015-14:30
A Grubu

TÜRKİYE

-

ROMANYA

Soma Atatürk

20.01.2015-14:30
B Grubu

YUNANİSTAN

-

UKRAYNA

Akhisar İlçe

22.01.2015-12:00
A Grubu

ROMANYA

-

NORVEÇ

Mümin Özkasap

22.01.2015-12:00
B Grubu

YUNANİSTAN

-

ÇEK CUMHURİYETİ

Salihli Ramiz Turan

22.01.2015-14:30
A Grubu

ABD

-

TÜRKİYE

Turgutlu 7 Eylül

22.01.2015-14:30
B Grubu

UKRAYNA

-

FRANSA

Akhisar İlçe

24.01.2015-12:00

3.'lük Maçı

Akhisar İlçe

24.01.2015-13:00

FİNAL

Manisa 19 Mayıs

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.