TR
EN
A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası için kampa girdi 19.05.2016
A Milli Takım, Avrupa Şampiyonası için kampa girdi
Geri
İleri

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takımımız, bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanarak kamp çalışmalarının birinci etabına başladı. A Milliler, saat 18.30'da basına kapalı bir rejenerasyon antrenmanı yaptı. 

Dinamik ısınma ile başlayan çalışma, ayak tenisi ile devam edip açma-germe egzersizleriyle sona erdi. Kulüp takımlarının lig ve kupa maçlarında forma giyecek futbolcular ile aday kadroya İngiltere'de katılacak Hakan Çalhanoğlu ve Mevlüt Erdinç çalışmada yer almadı. Sakatlığı devam eden Serdar Aziz'e ise fizyoterapist eşliğinde tedavi uygulandı.

Bu arada, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle A Milli Takım teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesinde Türk bayrağı ile objektiflere poz verdi.

A Milli Takım kafilesi, yarın saat 15.00'te TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basına açık bir çalışma yapacak ve saat 18.30'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İngiltere ile 22 Mayıs'ta oynayacağı özel maç için Manchester kentine hareket edecek.

Geri
İleri