TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
A Millî Takımımız pazar gününü çift antrenmanla geçirdi 29.05.2022
A Millî Takımımız pazar gününü çift antrenmanla geçirdi
Geri
İleri

UEFA Uluslar Ligi'nde 4 Haziran Cumartesi günü grubundaki ilk maçında İstanbul'da Faroe Adaları ile karşılaşacak A Millî Takımımız, 29 Mayıs Pazar gününü gerçekleştirdiği iki antrenmanla tamamladı.

Riva Tesisleri'ndeki idmanların sabah etabında Atletik Performans Antrenörümüz Axel Busenkell nezaretinde ve bir eğitmen eşliğinde, futbolculara dönük hazırlanan yoga programına katılan millî oyuncularımız, daha sonra 6 grup halinde mental bir çalışma yaptı. 

Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz nezaretinde gerçekleştirilen akşam antrenmanına 1 nolu sahada neşeli bir el topu oynayarak ısınan futbolcularımız, daha sonra hızlı pas çalışmasına geçti. Daha sonra 4 nolu sahaya geçen takımımız, burada da dar alanda pas, çift kaleli taktik çalışma ve şut idmanı yaptı.

Şut idmanının sonlarına doğru kaleci Uğurcan Çakır'dan eldivenleri devralan defans oyuncumuz Merih Demiral, renkli anlara imza attı.

Ay-Yıldızlılar'ın bu akşamki çalışmasını Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da izledi.

A Millî Takımımız, Faroe Adaları maçının hazırlıklarına yarın saat 11.00 ve 17.30'da yapacağı iki antrenmanla devam edecek. Sabah çalışması basına kapalı, akşam idmanının ilk 30 dakikalık bölümü medyaya açık olacak.

 
Geri
İleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.