TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
A Millî Takım'da Lüksemburg ve Faroe Adaları hazırlıkları başladı 19.09.2022
A Millî Takımda Lüksemburg ve Faroe Adaları hazırlıkları başladı
Geri
İleri
A Millî Takımımız, UEFA Uluslar Ligi'nde Lüksemburg ve Faroe Adaları ile oynayacağı karşılaşmaların hazırlıklarına bugün TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanlarla başladı. Millî futbolcular, sabah idmanında Atletik Performans Antrenörleri Axel Busenkell ve Vural Durmuş nezaretinde salonda mobilizasyon ve kuvvet çalışması yaptı.
 
Basına açık olarak gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanının başında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve Genel Sekreter Kadir Kardaş, A Millî Takım teknik heyet ve futbolcularıyla sahada bir araya geldi. Büyükekşi, burada futbolculara hitaben kısa bir konuşma yaptı ve kendilerine UEFA Uluslar Ligi'nde oynanacak karşılaşmalar öncesi başarılar diledi. Büyükekşi, Altıntop ve Kardaş daha sonra takımın antrenmanını da tribünden takip etti.
 
Teknik Direktör Stefan Kuntz, Yardımcı Antrenörler Kenan Koçak ve Jan-Moritz Lichte yönetiminde gerçekleştirilen akşam idmanında, ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması yapıldı, sonrasında da rondo ve hücum varyasyonları üzerinde duruldu. Kaleciler ise Kaleci Antrenörleri Michael Rechner ve Emrah Karakovan eşliğinde çalıştı. 
 
Merih Demiral, Ozan Kabak, Zeki Çelik, Orkun Kökçü ve Enes Ünal, seyahat programlarına bağlı olarak bugün yapılan antrenmanlarda yer almadı. Tolga Ciğerci ve Eren Elmalı ise akşam antrenmanına katılmayıp rejenerasyon çalışması yaptı.
Geri
İleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.