TR
EN
A Millî Takımımız, İskoçya maçı hazırlıklarına başladı 14.11.2022
A Millî Takımımız, İskoçya maçı hazırlıklarına başladı
Geri
İleri
İskoçya ve Çekya ile oynayacağı özel maçlar için dün akşam TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampa giren A Millî Takımımız, hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla başladı.

Saat 11.00'de basına kapalı olarak salonda yapılan günün ilk idmanında, takımımız mobilizasyon, stabilizasyon ve kuvvet egzersizleri üzerinde çalıştı. Günün ikinci antrenmanı ise Teknik Direktör Stefan Kuntz yönetiminde saat 18.00'de sahada yapıldı. Isınma hareketlerinin ardından dar alanda pas, dar alan oyunları ve hücum varyasyonları üzerinde duruldu.

Seyahat programı nedeniyle akşam saatlerinde kampa katılacak Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Enes Ünal ve Orkun Kökçü antrenmanda yer almazken, dün akşam müsabaka oynayan futbolcular Zeki Çelik ve Onur Bulut ise salonda rejenerasyon çalışması yaptı.

A Millî Takımımızın bu akşamki antrenmanını TFF Başkan Vekili Yalçın Orhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Talat Papatya ve Hamit Altıntop ile Genel Sekreter Kadir Kardaş da takip etti.

A Millî Takımımız, yarın saat 11.00'de basına kapalı bir antrenman yapacak ve saat 14.30'da İstanbul Havalimanı'ndan Diyarbakır'a seyahat edecek. Ay-Yıldızlılar, İskoçya maçı öncesindeki resmî antrenmanını da yarın saat 19.00'da Diyarbakır Stadyumu'nda gerçekleştirecek. Bu idmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olacak.

Geri
İleri