TR
EN
Stefan Kuntz'dan Okan Buruk ve Jorge Jesus'a Ziyaret 2.03.2023
Stefan Kuntzdan Okan Buruk ve Jorge Jesusa Ziyaret
A Millî Takım Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz, Türkiye'nin Mart ayında başlayacak UEFA EURO 2024 Eleme maçları öncesinde Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile birer görüşme gerçekleştirdi.

İlk olarak Florya Metin Oktay Tesisleri'nde giden Kuntz, burada Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve yardımcılarıyla bir araya geldi. Toplantıya Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün de katıldı. Alman teknik adam, daha sonra Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne geçti ve burada Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ve Operasyon Direktörü Mário Branco ile buluştu.

Kuntz'a ziyaretlerinde A Millî Takım Yardımcı Antrenörü Kenan Koçak, Kaleci Antrenörü Emrah Karakovan ve İdari Menajer Mert Tuncay eşlik etti. Görüşmelerde, A Millî Takımımızın 25 Mart'taki Ermenistan ve 28 Mart'taki Hırvatistan maçlarına ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan Kuntz, "2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'ne bu ay oynayacağımız iki maçla başlayacağız. Kısa süre önce birçok millî futbolcumuzla yüz yüze görüşmelerim oldu. Benzer şekilde, kulüp takımlarının teknik direktörlerini de ziyaret ederek oyuncularımızın son durumlarıyla ilgili kendilerinden bilgi almak istedim. İletişimimizi sıcak tutmamızın performansımıza olumlu etkisinin olacağına inanıyorum. Ziyaretlerimiz kapsamında ilerleyen günlerde başka futbolcu ve teknik adamlarla da bir araya geleceğiz." diye konuştu.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız