TR
EN
A Millî Takım, Cardiff'te 19.11.2023
A Millî Takım, Cardiffte
Geri
İleri

EURO 2024 Elemeleri D Grubu'ndaki son maçında 21 Kasım Salı günü Galler ile karşılaşacak A Millî Takımımız, bugün Almanya'da basına kapalı bir antrenman yaptı, ardından da Berlin'den Cardiff'e geçti.

Dün akşam Almanya ile oynanan özel maçın ilk 11'de yer alan futbolcular takım otelinde rejenerasyon çalışması yaparken, diğer oyuncular ise Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark'ta gerçekleştirilen saha idmanına katıldı.

Berlin Havalimanı'ndan yerel saatle 16.30'da kalkan Türk Hava Yolları'na ait uçakla yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardında Cardiff Havalimanı'na ulaşan A Millî Takım kafilesi, burada T.C. Manchester Başkonsolosu Onur Sayın ve T.C. Londra Büyükelçiliği Başmüşaviri Selçuk Gedikli tarafından karşılandı.

Terminale karşılama için gelen bir grup Türk ve Galli taraftara imza dağıtan Ay-Yıldızlılar, daha sonra otobüsle Cardiff'te konaklayacakları otele geçti.

A Millî Takımımız, yarın saat 11.00'de CAVC Cardiff Uluslararası Spor Kampüsü'nde basına kapalı bir antrenman yapacak.

A Millî Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve Cenk Özkacar, maçın oynanacağı Cardiff City Stadyumu'nda yarın TSİ 20.45'te bir basın toplantısı düzenleyecek. A Millî Takımımız da TSİ 21.15'te bu tesiste bir yürüyüş yapacak. Medya mensupları, bu etkinlik 15 dakika süreyle görüntü alabilecek.

Geri
İleri