TR
EN
A Millî Takımımızın EURO 2024 İçin Özel Şarkısı "Türkiye'm"e Klip Çekildi 13.06.2024
A Millî Takımımızın EURO 2024 İçin Özel Şarkısı "Türkiyem"e Klip Çekildi
Avrupa Futbol Şampiyonası'na hazırlanan A Millî Takımımız için özel bir klip hazırlandı. Milyonların severek dinlediği Sefo, aylarca üzerinde çalışarak yeni müzik melodileri ile hazırladığı besteye cesaret, başarı ve inanç temalı sözler yazarak "Türkiye'm" isimli özel bir şarkıyı hazırlamıştı. "Türkiye'm" isimli şarkının klibi de hazırlandı.A Millî Takım oyuncularımız ve teknik heyetimizin de beğenisini alan "Türkiye'm" isimli şarkıyı besteleyen ve stüdyo kaydı dahil tüm kayıtları Almanya'daki ve Türkiye'deki stüdyolarda masraf dahi almadan hazırlayan Sefo, "Türkiye'm" şarkısını A Millî Takımımız adına tescil ettirerek A Millî Takımıza ve Türkiye Futbol Federasyonu'na hediye etmişti. 

"Türkiye'm" şarkısı için hazırlanan klibin çekimleri Beykoz Kundura'da ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapıldı. Kamera önünde 400, kamera arkasında 150 kişinin görev aldığı klip toplam 50 saate yakın süren titiz bir çalışmanın ürünü oldu.

"Türkiye'm" şarkısı ilk defa TTF YouTube kanalında yayınlandıktan sonra Spotify, Fizy, Muud, Apple Music, iTunes, YouTube Music, Instagram, Facebook, TikTok vb. tüm dijital platformlarda ve aynı anda radyo ve TV'lerde yayınlanmaya devam edecek.

Orjinal boyutları için tıklayınız