TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA Kupası'ndaki rakiplerimiz belli oldu 31.08.2007
UEFA Kupasındaki rakiplerimiz belli oldu

UEFA Kupası 1. ön eleme turu kuraları çekildi. Temsilcilerimiz'den Galatasaray, İsviçre temsilcisi Sion, Kayseri Erciyesspor ise İspanya temsilcisi Atletico Madrid ile eşleşti.

Kuraya seribaşı olarak giren ve ikinci grupta yer alan Galatasaray, FC Sion ile ilk maçını deplasmanda 20 Eylül Perşembe günü oynayacak. 

Kayseri Erciyesspor ise yine 20 Eylül'de Athletico Madrid'e konuk olacak. 
    
Galatasaray ve Kayseri Erciyesspor, 1. turun rövanş maçlarını ise 4 Ekim Perşembe günü evinde yapacak.

UEFA Kupası 1. tur eşleşmelerininin tamamı şöyle:

FC Sion (İsviçre)-GALATASARAY
Atletico Madrid (İspanya)-KAYSERİ ERCİYESSPOR
Midtjylland (Danimarka)-Lokomotiv Moskova (Rusya)
FC Groningen (Hollanda)-Fiorentina (İtalya)
Rabotnicki (Makedonya)-Bolton (İngiltere
Sevilla (İspanya)-AEK Atina (Yunanistan) maçının mağlubuyla-Salzburg (Avusturya)
Nurnberg (Almaanya)-Rapid Bükreş (Romanya)
Everton (İngiltere)-Metalist Kharkiv (Ukrayna)
Zenit St. Petersburg (Rusya)-Standard Liege (Belçika)
Bayer Leverkusen (Almanya)-Leiria (Portekiz)
Villarreal (İspanya)-BATE Borisov (Belarus)
Bordeaux (Fransa)-Tampere United (Finlandiya)
Panathinaikos (Yunanistan)-Artmedia (Slovakya)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)-OB Odense (Danimarka)
Zürih (İsviçre)-Empoli (İtalya)
Sochaux (Fransa)-Panionios (Yunanistan)
Rapid Vienna (Avusturya)-Anderlecht (Belçika)
Pacos de Ferreira (Portekiz)-AZ Alkmaar (Hollanda)
Sampdoria (İtalya)-Aalborg (Danimarka)
Spartak Moskova (Rusya)-Hacken (İsveç)
Hammarby (İsveç)-Braga (Portekiz)
Larissa (Yunanistan)-Blackburn Rovers (İngiltere)
Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)-Palermo (İtalya)
Dinamo Zagreb (Hıırvatistan)-Ajax (Hollanda)
Rennes (Fransa)-Lokomotiv Sofya (Bulgaristan)
Brann Bergen (Norveç)-FC Brugge (Belçika)
Bayern Münih (Almanya)-Belenenses (Portekiz)
Aberdeen (İskoçya)-Dnipro Dnipropetrovsk (Ukrayna)
SC Heerenveen (Hoollanda)-Helsingborg (İsveç)
Toulouse (Fransa)-CSKA Sofya (Bulgaristan)
Hamburg SV (Almanya)-Litex (Bulgaristan)
Sarajevo (Bosna-Hersek)-FC Basel (İsviçre)
Austria Vienna (Avusturya)-Valerenga (Norveç)
AIK (İsveç)-Hapoel Tel Aviv (İsrail)
PAOK Thessaloniki (Yunanistan)-Zaragoza (İspanya)
Dinamo Bükreş (Romanya)-Elfsborg (İsveç)
Tottenham (İngiltere)-Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi)
Lens (Fransa)-Kobenhavn (Danimarka)
Getafe (İspanya)-FC Twente (Hollanda)
Groclin Grodzisk (Polonya)-Crvena Zvezda (Sırbistan)

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.