TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
İstanbul Bölge Karması, Soroca ile 0-0 berabere kaldı 16.11.2016
İstanbul Bölge Karması, Soroca ile 0-0 berabere kaldı

2016-2017 UEFA Bölgeler Kupası'nda ülkemizi temsil eden İstanbul Bölge Karması, Moldova'da oynanan Eleme Turu 5. Grup'taki ikinci maçında ev sahibi Moldova temsilcisi ARF Soroca takımı ile 0-0 berabere kaldı.

Grupta oynanan günün diğer maçında ise İsviçre'nin Cenevre takım, Kuzey İrlanda'nın Western Region takımını 2-1 mağlup etti.

Gruptaki ilk maçında Kuzey İrlanda temsilcisi Western Region'u 2-0 yenen İstanbul Bölge Karması, gruptaki üçüncü ve son maçını 18 Kasım Cuma günü İsviçre temsilcisi Cenevre ile oynayacak. Orhei şehrindeki District Sport Complex'te oynanacak karşılaşma TSİ 15.00'te başlayacak.

Teknik Direktör Kamil Doygun yönetimindeki İstanbul Bölge Karması'nın aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Hakan ÇOLAK

Gaziosmanpaşa

Kaleci

01.01.1987

Mücahit KEMALOĞLU

Çorlu Kültürspor

Kaleci

02.04.1996

Ceyhun ERCEYLAN

Kartal Bulvarspor

Defans

13.09.1992

İskender CAN

Çekmeköy Bld. Alemdağ

Defans

01.10.1993

Oğuzhan CİVELEK

İstanbul Mesudiye

Defans

08.04.1994

Ekrem AKSOY

Küçükköy

Defans

08.06.1988

Ömer Faruk ÖZTÜRK

İstanbul Mesudiyespor

Defans

17.04.1996

Meriç TOSUNCUK

İstanbulspor

Defans

03.07.1993

Ramazan KALLIOĞLU

Bakırköyspor

Defans

25.01.1994

Ufuk ÖZCAN

Çekmeköy Bld. Alemdağ

Orta Saha

29.07.1995

Mert ARSLANALP

Kapaklı Sitespor

Orta Saha

04.01.1994

Emin SOĞUK

Gaziosmanpaşa

Orta Saha

20.12.1996

Muhammet Raşit YÖNDEM

Bağlarbaşı

Orta Saha

12.09.1997

Şakir KİYAK

Erokspor

Orta Saha

22.01.1996

Alp HUY

Kartal Bulvarspor

Orta Saha

29.04.1995

Semih Kamil AKGÖZ

Davutpaşa

Forvet

14.11.1995

Serkan UYSAL

Kocasinanspor

Forvet

26.06.1995

UğurTAHTACI

Bakırköyspor

Forvet

10.02.1993



2016-2017 UEFA Bölgeler Karması Eleme Turu 5. Grup Maç Programı:

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Stat

14.11.2016-15.00 TSİ

İstanbul Bölge K.
(Türkiye)

2-0

Western Region
(K. İrlanda)

Orhei Spor Kompleksi

14.11.2016-15.00 TSİ

ARF Soroca (Moldova)

0-1

Cenevre
(İsviçre)

Zimbru 2

16.11.2016-15.00 TSİ

İstanbul Bölge K.
(Türkiye)

-

ARF Soroca (Moldova)

Zimbru 2

16.11.2016-15.00 TSİ

Cenevre
(İsviçre)

-

Western Region
(K. İrlanda)

Orhei Spor Kompleksi

18.11.2016-15.00 TSİ

Cenevre
(İsviçre)

-

İstanbul Bölge K.
(Türkiye)

Kolos / Borispol

18.11.2016-15.00 TSİ

Western Region
(K. İrlanda)

-

ARF Soroca
(Moldova)

Yuvileinyi / Bucha


2016-2017 UEFA Bölgeler Karması Eleme Turu'nda 32 takım 4'erli olarak 8 grupta yer alıyor. Eleme Turu sonunda gruplarının birinci sırada tamamlayacak 8 takım, Haziran 2017'de düzenlenecek finallere yükselecek.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.