TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Regions' Cup resmi yemeği düzenlendi 4.07.2017
Regions Cup resmi yemeği düzenlendi
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde ve Turkcell'in ana sponsorluğunda İstanbul'da düzenlenen UEFA Regions' Cup resmi yemeği yapıldı.

TFF adına Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez ve Genel Sekreter Kadir Kardaş'ın katıldığı yemekte UEFA delegesi David Martin ile turnuvada yer alan takımların temsilcileri yer aldı.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı olan Ali Düşmez yaptığı konuşmada, "Türkiye'de sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Regions' Cup bir amatör futbol turnuvası olmasına rağmen oynanan futbol profesyonel seviyede. Biz Futbol Federasyonu olarak en iyi şekilde Türk misafirperverliğini gösteriyoruz ve bundan sonraki UEFA organizasyonlarının da en büyük adayıyız" dedi.

Turnuvada UEFA'yı temsil eden Kuzey İrlanda Futbol Federasyonu Başkanı David Martin de, "İstanbul'da çok güzel bir organizasyon yapılıyor ve Türkiye'de bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. TFF'nin sağladığı olanaklar beklentilerin çok üzerinde. Riva tesislerinden hepimiz çok etkilendik. Bu mükemmel ev sahipliği için Türkiye'ye çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yemekte ayrıca TFF yetkilileri tarafından UEFA delegasyonu ve katılımcı takımlara turnuva anısına çeşitli hediyeler verilirken UEFA temsilcileri de plaket takdim etti. 

Geri
İleri
Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.