TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
M.Başakşehir ve A.Konyaspor'un rakipleri belli oldu 25.08.2017
M.Başakşehir ve A.Konyasporun rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi grup kuraları Fransa'nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum'da çekildi.

Kura çekimi sonunda;

Temscilcilerimizden Medipol Başakşehir, Portekiz'in Braga, Bulgaristan'ın Ludogorets ve Almanya'nın Hoffenheim takımları ile birlikte C Grubu'nda yer aldı.

Diğer temsilcimiz Atiker Konyaspor ise, Avusturya'nın Salzburg, Fransa'nın Marsilya ve Portekiz'in Vitoria Guimaraes takımları ile birlikte I Grubu'nda yer aldı.

Medipol Başakşehir'in maç programı

14 Eylül Perşembe:
20.00 Medipol Başakşehir-Ludogorets (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

28 Eylül Perşembe:
22.05 Braga-Medipol Başakşehir (Braga Stadı)

19 Ekim Perşembe:
22.05 Hoffenheim-Medipol Başakşehir (Rhein-Necka Stadı)

2 Kasım Perşembe:
21.00 Medipol Başakşehir-Hoffenheim (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

23 Kasım Perşembe:
23.05 Ludogorets-Medipol Başakşehir (Ludogorets Arena)

7 Aralık Perşembe:
21.00 Medipol Başakşehir-Braga (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

Atiker Konyaspor'un maç programı:

14 Eylül Perşembe:
22.05 Marsilya-Atiker Konyaspor (Velodrome Stadı)

28 Eylül Perşembe:
20.00 Atiker Konyaspor-Vitoria Guimaraes (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

19 Ekim Perşembe:
20.00 Atiker Konyaspor-Salzburg (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

2 Kasım Perşembe:
23.05 Salzburg-Atiker Konyaspor (Salzburg Stadı)

23 Kasım Perşembe:
21.00 Atiker Konyaspor-Marsilya (Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı)

7 Aralık Perşembe:
23.05 Vitoria Guimaraes-Atiker Konyaspor ( D. Afonso Henriques Stadı)


UEFA Avrupa Ligi Grupları:

A Grubu: Villarreal, Maccabi Tel Aviv, Astana, Slavia Prag.

B Grubu: Dinamo Kiev, Young Boys, Partizan, Skenderbeu.

C Grubu: Braga, Ludogorets, Hoffenheim, Medipol Başakşehir.

D Grubu: Milan, Austria Wien, Rijeka, AEK.

E Grubu: Lyon, Everton, Atalanta, Apollon.

F Grubu: Kopenhag, Lokomotiv Moskova, Sheriff Tiraspol, Fastav Zlin.

G Grubu: Plzen, Steaua Bükreş, Hapoel Be'er Sheva, Lugano.

H Grubu: Arsenal, BATE, Köln, Kızılyıldız.

I Grubu: Salzburg, Marsilya, Vitoria Guimaraes, Atiker Konyaspor.

J Grubu: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zorya Luhansk, Östersund.

K Grubu: Lazio, Nice, Zulte Waregem, Vitesse.

L Grubu: Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.