TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
 UEFA Süper Kupa medya programı 12.08.2019
 UEFA Süper Kupa medya programı

İngiltere'nin Liverpool ile Chelsea takımları arasında Beşiktaş Park'ın ev sahipliğinde 14 Ağustos'ta oynanacak UEFA Süper Kupa karşılaşmasının medya programı açıklandı.

Chelsea kafilesini taşıyan uçak, 12 Ağustos 2019 Pazartesi gecesi saat 23.55'te, Liverpool kafilesini taşıyan uçak ise 13 Ağustos Salı günü saat 16.45'te İstanbul Havalimanı'na inecek. 

UEFA Süper Kupa öncesi, her iki takımın basın toplantısı ve resmi antrenmanı da 13 Ağustos Salı günü Beşiktaş Park'ta yapılacak. Chelsea Teknik Direktörü Frank Lampard ile iki oyuncu, saat 17.15'te basın toplantısı düzenleyecek. Mavilerin son antrenmanı ise saat 18.00'de başlayacak.

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp ve iki oyuncusunun basın toplantısının başlama saati ise 19.15 olarak belirlendi. Kırmızılar, son antrenmanlarını saat 20.00'de yapacak. Liverpool ve Chelsea'nin antrenmanlarının tamamı medyaya açık olacak.

Basın toplantılarında İngilizce-Türkçe simultane çeviri hizmeti sunulacak.

Etkinlikleri takip edebilmek için UEFA Süper Kupa akreditasyonuna sahip olma şartı aranacak. Foto muhabirleri yalnızca antrenmanlarda görev yapabilecek. Basın toplantılarından fotoğraflar, UEFA Medya Kanalı üzerinden tüm akredite medya mensuplarıyla paylaşılacak.

NOT: İdmanları saha kenarından izlemek isteyen Yayıncı Olmayan TV kuruluşları ve foto muhabirlerinin aktivitelerin başlamasından önce Beşiktaş Park medya tribününün 3. katında bulunan UEFA Medya Karşılama Masası'ndan saha erişim kartını teslim alması gereklidir.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.