TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA Süper Kupa'yı takip edecek medya mensupları için bilgilendirme 12.08.2019
UEFA Süper Kupayı takip edecek medya mensupları için bilgilendirme

İstanbul'un ev sahipliğinde Liverpool ile Chelsea'nin Beşiktaş Park'ta karşı karşıya geleceği UEFA Süper Kupa'daki etkinlikleri takip edecek akredite medya mensupları için zaman çizelgesi açıklandı.

Beşiktaş Park medya alanları, 13 Ağustos Salı günü saat 14.00'te açılacak ve 23.00'te kapanacak. Medya alanları, maç günü olan 14 Ağustos Çarşamba günü ise 15.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda bulunan Akreditasyon Merkezi, 13 Ağustos Salı günü 14.00 - 20.00 saatleri arasında, 14 Ağustos Çarşamba günü ise 15.00 - 22.00 saatleri arasında açık olacak. Medya mensupları, bu saat aralığında akreditasyon kartlarını teslim alabilecek.

Beşiktaş Park Medya Tribünü 3. Katı'nda bulunan medya karşılama masası da aynı saat aralığında hizmet verecek.

Medya mensupları, akreditasyon kartlarıyla birlikte önceden talep etmiş oldukları park kartlarını teslim alabilecek.

Maçtan bir gün önce ve maç günü, Akreditasyon Merkezi, Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda bulunan Medya & TV Park Alanı ile Küçükçiftlik Park'ta yer alan Lojistik Kayıt Noktası arasında saat 12.00 - 00.00 saatleri arası servis minibüsleri ring seferi yapacak. Ring araçları maç günü ise 15.00 - 03.00 saatlerinde çalışacak.

Yayıncı Olmayan Kuruluş kameramanlarının ve video muhabirlerin maç günü ekipmanlarını Beşiktaş Park -2. katta bulunan kamera teslim noktasında kaydettirmeleri gerekecek. Kameralar, kupa töreninin ardından teslim alınabilecek.

Daha detaylı bilgi için Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan UEFA Süper Kupa resmi medya rehberine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://uefapublications.com/#!/books?title=search:%25istanbul%25

Önemli not: Liverpool ve Chelsea takımları, İstanbul Havalimanı'na inişlerini takiben apronda kendilerini bekleyen otobüsle direkt olarak konaklayacakları otele geçecek. Takımların İstanbul'a geliş fotoğrafları TFF.org ve UEFA medya kanalından edinilebilecek.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.