TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı 22.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu karşılaşmaları tamamlandı

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu 20, 21 ve 22 Ekim'de oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

Karşılaşmalar sonucunda 3. Eleme Turu'na yükselen 23 takımın yanı sıra Süper Lig'den Yeni Malatyaspor, Hes Kablo Kayserispor, MKE Ankaragücü, Atakaş Hatayspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Fatih Karagümrük, TFF 1. Lig'de yer alan 18 takım ve Misli.com 2. Lig'den 39 takım olmak üzere toplam 86 takım 3. Tur'da yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekimi 23 Ekim 2020 Cuma günü TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 14.30'da Orhan Saka Salonu'nda yapılacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu karşılaşmaları sonuçları şöyle:

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım
20.10.2020 
Salı 
14:30

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1-2
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
DUMLUPINAR
20.10.2020 
Salı 
17:00

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
6-0
Detaylar

PAYASSPOR
MERSİN STADYUMU
20.10.2020 
Salı 
20:00

KARŞIYAKA
3-0
Detaylar

BERGAMA BELEDİYESPOR
İZMİR ATATÜRK
21.10.2020 
Çarşamba 
13:00

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1-2
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:00

ESENLER EROKSPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 7-5)

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
VEFA STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 5-6)

DÜZCE SPOR
BAŞPINAR STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

OFSPOR A.Ş.
0-1
Detaylar

YOMRA SPOR
OF İLÇE
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

CİZRE SPOR
2-1
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MARDİN 21 KASIM STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1-0
Detaylar

KOZAN SPOR FK
NEVŞEHİR GAZİ STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
0-1
Detaylar

ARTVİN HOPASPOR
KELKİT İLÇE STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

MUĞLASPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 4-2)

KIZILCABÖLÜKSPOR
MUĞLA ATATÜRK STD.
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

ÇATALCASPOR
0-0
Detaylar
(Uzt. 0-1)

ŞİLE YILDIZSPOR
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1-0
Detaylar

YALOVASPOR
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
13:30

ISPARTA 32 SPOR
0-1
Detaylar

ALANYA KESTELSPOR
ISPARTA ATATÜRK STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
14:30

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 3-2)

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DAĞILGAN STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
15:00

TEKİRDAĞSPOR
2-1
Detaylar

SİLİVRİSPOR
NAMIK KEMAL STADI
21.10.2020 
Çarşamba 
19:00

FETHİYESPOR
2-1
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYE İLÇE
22.10.2020 
Perşembe 
13:00

AĞRI 1970 SPOR
1-2
Detaylar

52 ORDUSPOR FK
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
22.10.2020 
Perşembe 
13:00

ERBAASPOR
0-1
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
ERBAA İLÇE
22.10.2020 
Perşembe 
13:30

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1-0
Detaylar

1877 ALEMDAĞ SPOR
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
22.10.2020 
Perşembe 
13:30

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1-0
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FARUK ÇELİK STADI
22.10.2020 
Perşembe 
15:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
3-0
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
22.10.2020 
Perşembe 
19:00

BUCASPOR 1928
0-1
Detaylar

SOMASPOR
YENİ BUCA STADI

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.