TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe sonuçları 4.09.2008
Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe sonuçları

Fortis Türkiye Kupası'nda 1. Kademe müsabakaları tamamlandı. Tek maçlı eleminasyon sistemine göre 3 ve 4 Eylül'de oynana karşılaşmalarda galip gelen takımlar 2. tura yüklesmeye hak kazandı.

Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe müsabakalarında alınan sonuçlar ve 2. tura yükselen takımlar şöyle:

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.09.2008
16:00
B.EVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR(MARMARA A.Ş) 2-1 GAZİOSMANPAŞA (O) ÖZGÜR BAYIR
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(Y) İLKER GÜNEŞ
(D) SİNAN CEM İPEK
03.09.2008
16:00
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİ A.Ş. 1-2 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. (O) EKREM GERGİNCİ
(Y) MUSTAFA CANKER
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) SİBEL YAMAÇ
03.09.2008
16:00
ÇANKIRI ATATÜRK ÇANKIRI BLD.SPOR 4-6 SAMSUNSPOR (O) MESUT ÇARIK
(Y) HULUSİ AKIRŞAN
(Y) BARIŞ ÖNAL
(D) BİLAL KUNT
03.09.2008
16:00
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR 3-2 OFSPOR (O) ÇETİN TOPUZ
(Y) NURİ KARAHANÇER
(Y) H. MEHMET EKMEKYERMEZ
(D) MEHMET KÜÇÜK
03.09.2008
16:00
AKHİSAR İLÇE AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-2 MANİSASPOR (O) KERİM DEVECİ
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) HAKAN AKMISIR
03.09.2008
16:00
MİLLİ EGEMENLİK ALANYASPOR 2-1 DENİZLİ BELEDİYESPOR (O) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) H.EMRE ÇELİMLİ
(D) ERDİNÇ KIRICI
03.09.2008
16:00
OSTİM ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 3-5 TOKATSPOR (O) DENİZ OSAYER
(Y) AYNUR AYSUN AKAR
(Y) BEKİR CAN TAHİROĞLU
(D) EMRAH ÖZTÜRK
03.09.2008
16:00
MARDİN 21 KASIM MARDİNSPOR 1-2 BELEDİYE VANSPOR (O) ÖZGEN FATİH KALAY
(Y) ATAKAN AKSU
(Y) SERKAN YAŞAR DUMAN
(D) MURAT KARADAĞ
03.09.2008
20:00
DİYARBAKIR ATATÜRK DİYARBAKIRSPOR 2-1 ELAZIĞSPOR (O) AYTEKİN DURMAZ
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI
(D) MURAT ORHAN
03.09.2008
20:00
MALATYA İNÖNÜ MALATYA BELEDİYESPOR 4-5 MALATYASPOR (O) NİYAZİ İZGÖREN
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN
(Y) HALİL ÇAĞLAYAN
(D) HALİL SERHAT NADAŞ
03.09.2008
20:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KASIMPAŞA 5-6 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR (O) ERAY YURTSEVEN
(Y) ALİ KARAÇELİK
(Y) MURAT ESENLİK
(D) ADNAN GÜNGÖRDÜ
03.09.2008
20:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-1 ADANASPOR A.Ş. (O) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) ÖZGÜR KAYA
(Y) SERDAR AKÇER
(D) HASAN KILIÇOĞLU
03.09.2008
20:00
ADANA 5 OCAK ADANA DEMİRSPOR 3-4 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR (O) YUSUF YILMAZ
(Y) FELAT TEKEŞ
(Y) MAHMUT ARIK
(D) MURAT GÜNERHAN
03.09.2008
20:00
BŞ BLD ATATÜRK KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-0 BUGSAŞ SPOR (O) ABDULLAH KALAFATOĞLU
(Y) İBRAHİM TELCİ
(Y) İBRAHİM KARACA
(D) MEHMET COŞKUN
03.09.2008
20:00
RİZE ATATÜRK ÇAYKUR RİZESPOR 1-0 ORDUSPOR (O) GÖKHAN GÜNEŞER
(Y) GÖKHAN ERCAN
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) BURAK CEM TAHİROĞLU
03.09.2008
20:00
NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3-1 BOLUSPOR (O) ERBAY ALDEMİR
(Y) BİROL GÜLDANE
(Y) EMRE SUNA
(D) İBRAHİM YILDIRIM
04.09.2008
20:00
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. 2-0 KARTALSPOR (O) MÜRVET SEZER
(Y) ADEM KÖSE
(Y) UFUK ŞENER
(D) VOLKAN ŞEKER
04.09.2008
20:00
İZMİR ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
KARŞIYAKA 1-3 ALTAY (O) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) RECEP YILDIRIM
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(D) MEHMET GONCA

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.