TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA Avrupa Ligi maçlarını yönetecek hakemler açıklandı 9.09.2009
UEFA Avrupa Ligi maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gruplarında oynayacağı ilk maçları yönetecek hakemler açıklandı.

Fenerbahçe ile FC Twente arasında 17 Eylül Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı İsviçre Futbol Federasyonu'ndan Claudio Circhetta yönetecek. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak ve saat 22.05'te başlayacak karşılaşmada Circhetta'nın yardımcılıklarını Francesco Burgina ve Raffael Zeder yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Nikolaj Hanni.

Galatasaray ile Panathinaikos FC arasında 17 Eylül Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı ise İtalya Futbol Federasyonu'ndan Paolo Tagliavento yönetecek. Yunanistan'ın Atina şehrindeki OACA Spiros Louis Stadı'nda oynanacak ve saat 20.00'da başlayacak karşılaşmada Tagliavento'nun yardımcılıklarını Luca Maggiani ve Elenito Di Liberatore yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Antonio Damato.

Galatasaray ile SK Sturm Graz arasında 1 Ekim Perşembe günü oynanacak karşılaşmayı Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Bas Nijhuis yönetecek. Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak ve 22.05'te başlayacak karşılaşmada Nijhuis'un yardımcılıklarını Coen Droste ve J.F. Hans Olde Olthof yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Michel Winter.

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.